Zúčastněte se jedinečné fotografické akce FOTOŠKODA FEST, která se uskuteční ve dnech 6. – 15. listopadu 2015 a bude věnovaná všem, kteří podlehli kouzlu fotografie a bez fotoaparátu neudělají ani krok.

Festival bude zahájen v pátek 6. 11. od 17:00 vernisáží výstavy Czech Press Photo – Fotografie roku 1995 – 2015. Těšíme se na vás v Centru FotoŠkoda.

Velkou soutěž o tři volné vstupy na festival a poukázky na tisk fotografií v hodnotě 1000Kč, 500Kč a 300Kč najdete tady. 

10 dní přednášek, workshopů, prezentací, výstav

Historický Palác Langhans odjakživa patřil fotografii a je nejlepším místem pro setkávání fotografů, amatérů či profíků. Přijďte si vyměnit své zkušenosti, něčemu novému se přiučit nebo si poslechnout Tona Stana, Dana Vojtěcha, Líbu Taylor, Stanislava Peteru, Romana Vondrouše, Petra Joska a další tváře současné české a slovenské fotografické scény.

Foto: FotoŠkoda
Foto: FotoŠkoda

Vybrat si můžete z více než 100 fotografických akcí

ff11_750x100

Zaregistrujte se a sestavte si program podle vašeho zájmu: www.fotoskodafest.cz.

Po celou dobu budou prezentovány na prodejně Centra FotoŠkoda renomované značky: Canon, Nikon, Fujifilm, Leica, Olympus, Sony, Pentax, Zeiss, Fomei, Meyer Optik a další. Připravujeme pro vás také zajímavé obchodní nabídky a představení novinek.

Foto: FotoŠkoda
Foto: FotoŠkoda

Ozvěny z jarního FotoŠkoda Festu 2015.

https://www.fotoskoda.cz/955-ozveny-z-jarniho-fotoskoda-festu/

Podívejte se na rozhovory s osobnostmi fotografie

Sledujte nás na sociálních sítích  #fotoskodafest

Podrobnosti najdete i na facebooku FotoŠkoda

Foto: FotoŠkoda
Foto: FotoŠkoda