Vzhledem k velkému zájmu fanoušků jsme se rozhodli prodloužit výstavu Miluju Prahu Všechny krásy Prahy. Návštěvníci výstavní síně Jindřišské věže budou moci shlédnout nejlepší snímky fotografů Miluju Prahu až do 2. dubna!

BANNERFINAL01

Po skončení výstavy budou fotografie vydražené v aukci. Tak jako v případě výtěžku z prodeje kalendářů na rok 2016 poputuje výdělek opět ve prospěch Klokánku v Hostivici. Díky všem.


Podívejte se na profily autorů fotografií z výstavy Všechny krásy Prahy:

Jan HamaďákJackie TranOndřej Černín

Charlie fotografMichal JirákRichard Horák

Michal FicKarel DobešDavid ŠedivýEugen Kukla


Výstava Miluju Prahu 2016 – Všechny krásy Prahy se dočkala i velkého mediálního ohlasu. O události informovala rozhlasová i televizní média:

Televizní reportáž TV Praha z výstavy Všechny krásy Prahy. 

Televizní reportáž České televize z výstavy Všechny krásy Prahy. 

bannereshop

O výstavě odvysílal reportáž i Český rozhlas 1 – Radiožurnál.

Městská část Prahy 1 na svých stránkách podpořila výstavní počin Miluju Prahu. 

Od začátku února shlédlo výstavu velké množství návětvníků, kteří zanechali své dojmy v přiložené knize návštěv. Kromě Pražanů navštivilo výstavu i velké množství turistů, a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Velice nás těší, že o výstavě mluví jen v samých superlativech. Ostatně přesvědčte se sami:

Slova chvály pro Davida Šedivého a ostatní autory fotografií výstavy Miluju Prahu 2016 - Všechny krásy Prahy.

Slova chvály pro Davida Šedivého a ostatní autory fotografií výstavy Miluju Prahu 2016 – Všechny krásy Prahy.

"Prahu nejde nemilovat" - souhlasíme a pochvalu fotografům rádi vyřídíme.

„Prahu nejde nemilovat“ – souhlasíme a pochvalu fotografům rádi vyřídíme.

TO JSOU ONI. Podívejte se, jak vypadají fotografové Miluju Prahu

Výstavu navštěvují lidé z celé České republiky. "Hezké fotografie krásného města, které nikdy neomrzí" - za vzkaz děkujeme a zdravíme do Olomouce.

Výstavu navštěvují lidé z celé České republiky. „Hezké fotografie krásného města, které nikdy neomrzí“ – za vzkaz děkujeme a zdravíme do Olomouce.

Děti z klokánku dostaly 21 560 ,- Kč z prodeje kalendáře. Děkujeme

Návštěvníci MB a KB z dalekého Vsetína zanechali tento milý vzkaz pro talentovaného Ondřeje Černína a další šikovné fotografy Miluju Prahu. Děkujeme, vzkaz rádi vyřídíme.

Návštěvníci MB a KB z dalekého Vsetína zanechali tento milý vzkaz pro talentovaného Ondřeje Černína a další šikovné fotografy Miluju Prahu. Děkujeme, vzkaz rádi vyřídíme.

Milý vzkaz od malých návštěvníků výstavy. Za slova chvály děkujeme Janičce s prasátkem a Aničce s medvídkem :-)

Milý vzkaz od malých návštěvníků výstavy. Za slova chvály děkujeme Janičce s prasátkem a Aničce s medvídkem :-)

Kupte si fotografie z výstavy!

Fotografie z výstavy Všechny krásy světa v Jindřišské věži jsou v prodeji na eshopu Miluju Prahu. Fotky dostane přesně v té podobě, jak jsou vystavené na výstavě. Vytištěné v profesionální fototiskárně na KAPA desky o rozměru 60×40 centimetrů. Lehčené desky KAPA jsou sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro interiérový design, grafické prezentace a výstavní účely. Jejich předností je perfektní provedení a exkluzivní vzhled.