Petr Porubský natáčel na Letenské pláni v rámci Dne armády. Podařil se mu natočit sólokapr. Moment, kdy parašutista nezvládl seskok a zřítil se mezi diváky. Sám se zranil a několik diváků muselo být odvezeno do nemocnice s pohmožděninami. Podívejte se na video v článku.

 

Zajímají vás kulturní či sportovní akce konané v Praze? A natáčíte je na video? Podělte se o tato videa i s námi a zapojte se tak do nové soutěže, kterou pořádáme společně ve spolupráci se serverem Natocvideo.cz. Každý týden vyhlásíme tři nejlepší videa uplynulého týdne a jejich autoři od nás dostanou speciální ceny.

CO TOČIT?

Ve spolupráci s naším partnerským projektem Natocvideo.cz vám nyní představujeme novou každotýdenní soutěž o speciální ceny. Natáčejte zajímavosti z Prahy, koncerty, výstavy, návštěvy muzeí, pražských vyhlídek nebo sportovních utkání. Zajímají nás ale i zpravodajská témata, nehody automobilů, tramvají, prasklá vodovodní potrubí, opravy a rekonstrukce domů a silnic nebo třeba záběry aktuálního počasí v Praze.

JAK TOČIT A POSÍLAT VIDEA?

Záběry z Prahy nám posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Záběry můžete posílat i přes naše webové stránky NatocVideo.  Nebo videa pošlete maile na milujup@gmail.com – můžete použít i úschovnu.

Videa ukládejte pod hashtagem #PRAZSKYREPORTER

KDE SE VIDEA OBJEVÍ:

Vaše videa se objeví u vašeho profilu na webu www.natocvideo.cz. Každý týden pak budeme ta nejlepší videa zveřejňovat ve speciálním článku na webu www.milujuprahu.cz a také na facebookové stránce tohoto serveru www.facebook.com/MilujuPrahu.cz

O CO SE SOUTĚŽÍ:

Každý ze tří nejlepších autorů týdne dostane dvě volné vstupenky do Botanické zahrady hlavního města Prahy (včetně vstupu do skleníku Fata Morgana).

Kalendáře Miluju Prahu 2018 objednávejte na miujup@gmail.com nebo eshopu Miuju Prahu

Tento týden natáčel aktivní reportér Petr Porubský. Na Dni armády natočil sólokapra. Zachytil nehodu parašutisty, který nezvládl doskok do připraveného prostoru na Letenské pláni. Parašutista přistál mezi diváky. Zranil sebe i několik přihlížejících. Všichni zranění museli být převezení do nemocnice.

Petr Porubský takes zachytil vojenské kynology, kteří předvedli své psy v rámce dne armády.

Vojáci dovezli na Letenskou pláň v rámci Dne armády těžkou bojovou techniku. Návštěvníci mohli vidět jak historické zbraně z první i druhé světové války, tak i současné zbraňové systémy.

Výcvik služebních psů vzbudil zaslouženou pozornost. Diváci s nadšením sledovali, co všechno psi dokáží