Zajímají vás kulturní či sportovní akce konané v Praze? A natáčíte je na video? Podělte se o tato videa i s námi a zapojte se tak do nové soutěže, kterou pořádáme společně ve spolupráci se serverem Natocvideo.cz. Každý týden vyhlásíme tři nejlepší videa uplynulého týdne a jejich autoři od nás dostanou speciální ceny.

CO TOČIT?

Ve spolupráci s naším partnerským projektem Natocvideo.cz vám nyní představujeme novou každotýdenní soutěž o speciální ceny. Natáčejte zajímavosti z Prahy, koncerty, výstavy, návštěvy muzeí, pražských vyhlídek nebo sportovních utkání. Zajímají nás ale i zpravodajská témata, nehody automobilů, tramvají, prasklá vodovodní potrubí, opravy a rekonstrukce domů a silnic nebo třeba záběry aktuálního počasí v Praze.

JAK TOČIT A POSÍLAT VIDEA?

Záběry z Prahy nám posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Záběry můžete posílat i přes naše webové stránky NatocVideo.  Nebo videa pošlete maile na milujup@gmail.com – můžete použít i úschovnu.

Videa ukládejte pod hashtagem #PRAZSKYREPORTER

KDE SE VIDEA OBJEVÍ:

Vaše videa se objeví u vašeho profilu na webu www.natocvideo.cz. Každý týden pak budeme ta nejlepší videa zveřejňovat ve speciálním článku na webu www.milujuprahu.cz a také na facebookové stránce tohoto serveru www.facebook.com/MilujuPrahu.cz

O CO SE SOUTĚŽÍ:

Každý ze tří nejlepších autorů týdne dostane dvě volné vstupenky do Botanické zahrady hlavního města Prahy (včetně vstupu do skleníku Fata Morgana).

Kalendáře Miluju Prahu 2018 objednávejte na miujup@gmail.com nebo eshopu Miuju Prahu

Pražský reportér David Tichý natočil výstavu žáků základních škol na Praze 8, kteří se aktivně zapojili do soutěže na téma logo tříděného sběru. Jejich práce jsou k vidění na výstavě v Centru Krakov až do konce září 2017. Přímo na místě je možné hlasovat o tom, které z vystavených log Vás nejvíce zaujalo. Zadání bylo vytvořit z papíru, plastu, nápojových kartonů apod. logo tříděného sběru umístěné na polystyrénovou desku. Soutěž bude vyhodnocena na konci září.

Marek Vítek uvízl ve svém autě v Libni a pořádně ho to naštvalo. Podle něj pracovníci zásilkové služby Hral si v klídku vykládali skříně a vůbec jim nevadilo, že zablokovali půl Libně…

Užaslý cestující zažili králičí mejdan v metru. Hubert Hrabě zaznamenal vystoupení  kapely Hwězdná Pěchota, která prohrála sázku. Poslechněte si, jak to zní, když králíci zahrají na eskalátorech želvu.

Petr Porubský natočil spanilou jízdu majitelů stroju Harley Davidson Prahou. Prostě motorky, holky, AC/DC a vše co k tomu patří. D

Tak se zdá, že kamkoliv Petr Porubský přijde, tak se něco děje. Podíveje s na hromandé cvičení na vrchu Vítkově.

A typický výjev při giga výprodeji výprodeji Lidlu v PVA EXPO Letňany. Takto to vypadalo, když se o pátečním ránu hnali natěšení lidé do obchodu. Michal Dražil natočil i následnou melu o košiky.