Chvíli po kolejích, chvíli po chodníku, bez signalizování předjíždění nebo změny směru jízdy a na závěr skok zpátky na chodník jen pár metrů před přijíždějící tramvají. Taková byla jízda cyklisty – hazardéra, kterou natočil řidič tramvaje přímo v centru Prahy. Podívejte se:

Pomocí onboard kamery se řidičovi tramvaje podařilo natočit nebezpečnou jízdu cyklisty, který najel do Jindřišké ulice směrem od Senovážného náměstí a dále pokračoval přes frekventované Václavské náměstí až na stejnojmennou tramvajovou zastávku. Tam najel zpět na chodník, jen pár metrů před protijedoucí tramvají a po chodníku dále pokračoval vstříc dalším kilometrům.

Nebezpečnou jízdu cyklisty nám přes partnerský projekt NatočVideo poslal Miroslav Kovacs. Za zaslané video mnohokrát děkujeme!

Narážíte v Praze na nevšední situace, zajímavá místa nebo třeba kulturní akce?

Natočte to a záběry pošlete přes aplikaci NatočVideo!

Aplikaci si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Záběry můžete posílat i přes naše webové stránky NatocVideo. Nebo videa pošlete maile na milujup@gmail.com – můžete použít i úschovnu. Zapojit se tak můžete do soutěže, kterou pořádáme ve spolupráci s naším partnerským projektem Natocvideo.cz. Více informací o videosoutěži naleznete ZDE