„Praho, miluji Tě“ – takový je název nového sociálního videa Hayotfilms o tom, jak důležité je konat dobré skutky každý den. Video vzniklo ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy. Inspirací k jeho natočení přitom byly příběhy skutečných lidí.

BANNERFINAL01

Záměrem produkčního studia Hayotfilms bylo představit Prahu jako město, ve kterém se každý den konají dobré skutky: „Celý svět zná Prahu díky její vynikající architektuře, kulturním památkám a významnému místu v evropských dějinách. Naším cílem je pomoci videa změnit standardní úhel pohledu a předvést Prahu světové internet společnosti jako místo, kde lidé mají zájem o bližního, kde se něco hezkého děje ne výjimečně, ale pořad, kde se malé individuální dobro skládá v něco většího nekonečného.“

Foto: Repo z videa "Praho, miluji tě"
Foto: Repo z videa „Praho, miluji Tě“

Kromě nádherných záběrů Prahy můžete na videu vidět situace, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Obdarování muže bez domova bagetou, pomoc slepci při výstupu z tramvaje, upozornění na zhasnutá světla u auta nebo počkání řidiče tramvaje na dobíhající ženu. Přesvědčte se sami o tom, že je Praha městem dobrých skutků:


trickamilujuprahu_vyprodej