Další ročník Sportisimo 1/2 Maratonu Praha 2015 se kvapem blíží. 28. března vypukne v hlavním městě běžecká událost roku, tentokrát s úžasnou novinkou. Svému favoritovi můžete nahrát video vzkaz!

Sponzoři 1/2Maratonu Birell a Volkswagen přišli letos s převratnou virtuální novinkou! Poběží mezi maratonci váš favorit a vy ho chcete podpořit? Nahrajte mu prostě videovzkaz a staňte se součástí závodu!

Díky speciální aplikaci Fandíme maratoncům, kterou si stáhnete do svého chytrého telefonu, nahrajete videovzkaz svému kamarádovi, kamarádce, tatínkovi či babičce, který se jim promítne na velké obrazovce přímo v průběhu závodu. Stačí znát jméno běžce a jeho startovní číslo!

Jak to funguje

Do svého chytrého telefonu si stáhněte aplikaci Fandíme maratoncům, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Poté nahrajte své pětivteřinové fandící video.Před odesláním vyplníte jméno běžce, kterému fandíte a počkejte na potvrzující email. Váš favorit uvidí video od vás na 14. a 17. kilometru na velkoplošné obrazovce!

fandimemaratoncummp

O závodu

Nejočekávanější běžecká soutěž v Praze se kvapem blíží. Již  března proběhne Prahou 12500 závodníků!Sportisimo 1/2 Maratonu Praha 2015 se koná již po sedmnácté. Závodí se ve třech kategoriích – jednotlivci, štafety a týmy. 1/2Maraton není jen sportovní záležitostí, ale dává prostor i kultuře. Během závodu proběhne v Praze i Marathon Music Festival a 1/2Maratonské Expo.