U Nuselských schodů prasklo vodovodní potrubí. Reportérká našeho partnerského projektu NatocVideo ho neváhala natočit. V noci prasklo vodovodní potrubí u Nuselských schodů a voda tekla proudem.

„Pracovala jsem na počítači, když jsem slyšela hluk a myslela si, že začalo silně pršet. Nic jsem však neviděla, dokud jsem si nevšimla nuselských schodů,“ popsala situaci autorka videa Iva Kučerová.

Voda začala téct přibližně v 2:15 a přestala už o půl hodiny později. Havárie se stala v Šafaříkově ulici. Potrubí má prasklinu o průměru 200 mm. Náhradní zásobování pitnou vodou je zajištěno pro lokality Šafaříkova 785/1 a Šafaříkova 1576/2. „Opravy komplikují rozvody ostatních správců podzemních sítí. Předpoklad ukončení je okolo 19. hodiny,“  informoval server NatocVideo.cz Tomáš Mrázek, mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací.

Trasa D – jak budou vypadat stanice metra. Podívejte se na vizualizace

Pokud nám i Vy chcete poslat video, posílejte ho přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.