Na březích Čertovky v zákoutích Pražských Benátek je vystaveno 14 velký fotografií z kalendáře Miluju Prahu 2018. Snímky, které vybrali fanoušci Miluju Prahu do tradičního kalendáře jsme umístili ve spolupráci se společnosti Pražské Benátky na břehy Čertovky. Vznikla tak netradiční expozice, která je viditelná z lodí proplouvajícíh starodávným kanálem. Během vernisáže pokřtili starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, převozník pražský Zdeněk Bergman a vrchní milovník Miluju Prahu David Černý kalendář Miluju Prahu.

Kalendáře Miluju Prahu 2018 objednávejte na milujup@gmail.com nebo eshopu Miluju Prahu

O vernisáží výstavy Miluju Prahu v Čertovce vysílal Český rozhlas 1 – Radiožurnál. Poslechněte si reportáž.

Česká televize vysílala reportáž o výstavě Miluju Prahu v Čertovce v Událostech:

Fotografie do kalednáře a na výstavu vybírali fanoušci Miluju Prahu v létě 2017. Nakonec fanoušci vybrali 13 fotografií od Kamila Procházky, Petera Čecha, Petra Dvořáčka, Lenky Petruželové, Karla Dobeše, Jirky Svobody, Olgy Smrčkové, Tomáše Sysla, Davida Šedivého, Bedřicha Helana a Jana Hamaďáka. Vernisáž výstavy proběhla netradičně, neboť se účastnící nalodili na přístavišti Judita pod Křížovnickým náměstím na lodě, aby přepluli kolem Karlova mostu Vltavu a vjeli do Čertovky, na jejichž březích jsou velké fotografie umístěny.

Reportáž z vernisáže odvysílala i TV Praha.

Vznik kalendáře podpoříla Městská část Praha 1, Jindřišská věž, Miluju Prahu. Na výstavě se podílely Miluju Prahu a Pražské Benátky. Část výtěžku z prodeje kalendáře poputuje ve prospěch opuštěných dětí v hostivickém Klokánku. Za získané peníze se opraví střecha domu, kde dětí bydlý a která už to opravdu potřebuje.

Kalnedář si můžete objednat na tomto odkaze CHCI KOUPIT KALENDÁŘ MILUJU PRAHU 2018. nebo včetně lodního listu na projížďku po Vltavě kolem Karlova mostu za specilání zlevněnou cenu CHCI KOUPI LODNÍ LIST A KALENDÁŘ MILUJU PRAHU 

Na Miluju Prahu jsme vysílali lodní vernisáž živě. Podívejte se.

Vernisáž živě vysílala i Televize Černá Kukla s osobitým komentářem šéfreportéra Eugena Kukly.

Podívejte se na kalendář Miluju Prahu a fotografie, které můžete vidět na Čertovce.