Oblíbený kalendář Miluju Prahu 2018 je tu. Vybrali jsme 13 nejkrásnějších fotek Prahy od nejlepších fotografů Miluju Prahu. Podívejte se.

Máte-li obchod nebo jinou možnost prodeje kalendáře Miluju Prahu a chtěli byste kalendář prodávat, ozvěte se na mail milujup@gmail.com nebo na telefonní číslo 604 22 78 79, určitě se domluvíme na podmínkách spolupráce. Uvedeme vás mezi prodejce kalendáře na našem facebooku, instagramu, twitteru, webu a eshopu.

Kalendář zakoupíte v Jindiřišské věži a Werichově vile

Kalendář Miluju Prahu 2018 si můžete prohlédnout a koupit na  eshopu Miluju Prahu nebo v Jindřišské věži , která je partnerem kalendáře a stojí v Jindřišské ulici 14 na Novém Městě.

Senovážnému náměstí dominuje Jindřišská věž – Foto: Michal Fic

nebo v nově zrekonstruované Werichově vile – U Sovových mlýnů 7 na Malé Straně.

Werichova vila s kulatým okénkem od tajemné třinácté komnaty, kde stará cikánka věštila z kulaté vázy budoucnost – Foto: David Černý – Miluju Prahu.cz
Kalendáře Miluju Prahu 2018 objednávejte na miujup@gmail.com nebo eshopu Miluju Prahu

Jednotlivé fotografie na stránkách kalendáře si můžete prohlédnout po rozkliknutí galerie.

Část výtěžku z kalendáře pomůže dětem v hostivickém Klokánku. Fotografové Kamil Procházka, Peter Čech, Petr Dvořáček, Lenka Petruželová, Karel Dobeš, Jirka Svoboda, Olga Smrčková, Tomáš Sysel, David Šedivý, Bedřich Helan a Jan Hamaďák se zřekli svých kalendářů ve prospěch dětí.

Fotografové se vzdali svých honorářů ve prospěch dětí z Klokánku v Hostivici.

Partnery kalendáře jsou Jindřišská věž, Městská část Praha 1, AMOS typografické studio a Miluju Prahu.