Oblíbený kalendář Miluju Prahu 2021 je na světě a mimořádně se povedl. Kalendář neprodáváme v klasické distribuci, ale pouze na eshopu Miluju Prahu a na vybraných místech v Praze. Staňte se prodejci kalendáře Miluju Prahu 2021 a získáte:

  1. krásný kalendář Miluju Prahu 2021 od nejlepších fotografů Prahy exkluzivně do prodeje – (kalendář se neprodává v klasické distribuci)
  2. velmi zajímavou marži z prodeje – popřípadě vymyslíme balíček ve spojení s vaší službou
  3. po celou dobu prodeje tedy až do cca února roku 2021 bude Vaše prodejna uváděna u všech postů (minimálně 2 denně) týkajících se kalendáře na facebookovém profilu Miluju Prahu, který sleduje 110.000 fanoušků Prahy. Týdenní dosah facebookového profilu se pohybuje mezi 750.000 a milionem fanoušků, kteří milují Prahu
  4. odvysíláme živý vstup o Vašem místě a o tom, že prodáváte kalendáře Miluju Prahu s Davidem Černým
  5. fanoušci Miluju Prahu si k vám pro kalendáře přijdou. Máme to vyzkoušené v Jindřišské věži, v Muzeu Karla Zemana, v Pražských Benátkách, v Muzeu Karlova mostu, ve Werichově vile, v papírnictví Alfa a řadě dalších míst
  6. část výtěžku z prodeje kalendáře Miluju Prahu pomůže opuštěným dětem. Spolupracujeme se spolkem Hvězdy dětem

Chcete prodávat kalendáře Miluju Prahu? Ozvěte se a určitě se domluvíme, jak na to. Pošlete email eshop@milujuprahu.cz nebo zavolejte Davida Černého +420 604 22 78 79.

Podívejte se na jednotlivé stránky kalendáře, který získal i titul v prestižní soutěži Kalendář roku.