EURO WINNERS CUP je největší klubový turnaj v Evropě, který je obdobou Ligy mistrů. Letošní ročník se koná v italské Catanii a účastní se ho mistři z 22 zemí. Za pražský tým BS BOHEMIANS 1905 hraje například Jan Koller (bývalý fotbalový reprezentant), Martin Chalupa (kapitán reprezentace ČR v plážovém fotbale) nebo Zdeněk Slám (kapitán futsalové reprezentace ČR).

BS Bohemians Praha

Pražský tým odehrál v základní skupině celkem 3 zápasy. Podařilo se jim porazit v prodloužení mistra Moldávie 4:3 a to gólem v poslední sekundě. Druhý zápas absolvovali hráči proti Švýcarům a ty nedali Bohemce šanci, zápas skončil výhrou Švýcarského týmu 7:2. V posledním zápase bojovala Bohemka proti mistrovi Anglie a vítěze čekal přímý postup do osmifinále. Bohemka porazila Angličany v posledním zápase 7:2 a postoupila do osmifinále, kde jí čeká mistr Itálie a favorit turnaje BS Milán. Za Italský klub nastoupí hvězdy plážového fotbalu z Brazílie, Španělska nebo Švýcarska.

Hvězda týmu Jan Koller

Dnes bude bojovat Bohemka v čele s Janem Kollerem od 12:30 proti Italskému týmu BS Milán, který patří mezi žhavé kandidáty na celkové vítězství. Utkání můžete sledovat živě na webových stránkách www.milujuprahu.cz a  www.beachsoccer.com.