Český rozhlas Plus a Regina DAB Praha, Česká televize, televize PrahaTV, iDnes.cz, Blesk či Pražský a Kladenský deník tam všude se dočtete či podívat na reportáže o 4. ročníku výstavy nejkrásnějších fotek Prahy Všechny krásy Prahy.

Výstava v Jindřišské věží Všechny krásy Prahy IV. se koná od 8.4. do 26.5. v galerii v Jindřišské věži. Vystavuje 7 fotografek a 6 fotografů. Celkově je vystaveno 32 nejrkrásnějších fotek od autorů Miluju Prahu. Vystavují Peter Čech, David Černý, Karel Dobeš, Irena Doležalová, Ingrid Malá, Lenka Petruželová, Veronika Pilařová, Michal Kašpi Plecitý, Kamil Procházka, Štěpánka Podrazilová, Petra Skůpová, Olga Smrčková, Jirka Svoboda a Tomáš Sysel.

Česká televize vysílala živý vstup v Událostech v Regionech v 18 hodin přímo z vernisáže výstavy.

Reportáž z výstavy Všechny krásy Prahy jste mohli vidět v televizi Praha TV.

Česká rozhlas Plus v pořadu Den podle Lucie Vopálenské vysílal rozhovor s kurátorem výstavy Davidem Černý. David vysvětlil, jak se fotografie na výstavu dostaly, podle jakých kritérií je vybíral. Poslechněte si rozhovor.

Podívejte se na fotografie z vernisáže:

Zpravodajský portál iDnes představil nejlepší fotografie z výstavy v článku OBRAZEM: V Jindřišské věži mají výstavu krásy Prahy, najdete je na fotkách

Blesk o výstavě informoval v článku Svítání nad městem i ladné labutě u Vltavy: Výstava fotek v Jindřišské věži ukazuje všechny krásy Prahy. 

Vernisáž výstavy vysílal živě facebookový profil Miluju Prahu.

Instalace výstavy Všechny krásy Prahy IV. v Jindřišské věži.

Total
869
Shares