Pražský reportér Michal Ruzek natočil skateboardistu, který jezdil po podstavci pod sochou svatého Václava na Václavském náměstí. Když mladík na prkně se soklu seskakoval, nevšiml si, že zrovna okolo jde policista. Skočil policistovi téměř do náruče. Policista výtečníka zadržel. Mládenec dostal pokutu 500 Kč a napomenutí do příště.

PRAŽSKÉ MYSTÉRIUM JE TU! Slunce zapadá do katedrály

Michal Ruzek k tomu uvedl: „Odvážný policista, který při skoku skateboardisty s Koně na Václaváku pohotově zasáhl. Vše se vyřešilo pokutou 500 korun a ponaučením pro příště.“

Článek vznikl ve spolupráci s NatocVideo.cz.

Pražský reportér

Jak jsme slibovali, soutěžíme o lístky do zoo. Je to snadné zapojte se do projektu Pražský reportér. Natáčejte videa na své mobilní telefony, foťáky či kamery a posílejte nám je přes stránky našeho partnerského projektu NatocVideo.cz do redakce.

Podívejte se, jak se koupe slon v pražské zoo

Jak na to?

Je to snadné. Stáhněte si aplikaci Prima Reportér do svého mobilního telefonu. Najdete ji na Google Play nebo na Apple store. A posílejte videa z pražského dění. Z těch nejlepších videí uděláme článek, který zveřejníme na Miluju Prahu a Praha.eu. Vaše videa mají i šanci se dostat do Diváckých zpráv FTV Prima, kde můžete každý týden soutěžit o 20.000,- Kč. Ale to není všechno! Videa použitá na Miluju Prahu a Praha.eu mohou vyhrát například lístky do ZOO!