Pražská reportérka Jana Mužíková natočila mohutný hřib prachu, který se valil Strakonickou ulicí. Podívejte se na to.

Video: Skateboardista skočil ze sochy svatého Václava policistovi přímo do náruče

Na Strakonické ulici v Praze 5 praskl v plynovém potrubí tlakový balon. To je zařízení, které dočasně ukončuje uříznuté potrubí během jeho rekonstrukce. Nad Strakonickou ulici se zvířilo velké množství prachu. Podle plynáren plyn nevybuchl a ani neunikl. Při události nebyl nikdo zraněn. Strakonická ulice byla uzavřená a policisté naváděli řidiče, aby místo objeli přilehlými ulicemi. Policie ještě vyšetří příčinu havárie.

Foto z videa: Jana Mužíková
Foto z videa: Jana Mužíková
Fauna Drahaňského údolí – exotická zvířata volně žijící v Praze

Pražský reportér

Jak jsme slibovali, soutěžíme o lístky do zoo. Je to snadné zapojte se do projektu Pražský reportér. Natáčejte videa na své mobilní telefony, foťáky či kamery a posílejte nám je přes stránky našeho partnerského projektu NatocVideo.cz do redakce.

Podívejte se, jak se koupe slon v pražské zoo

Jak na to?

Je to snadné. Stáhněte si aplikaci Prima Reportér do svého mobilního telefonu. Najdete ji na Google Play nebo na Apple store. A posílejte videa z pražského dění. Z těch nejlepších videí uděláme článek, který zveřejníme na Miluju Prahu a Praha.eu. Vaše videa mají i šanci se dostat do Diváckých zpráv FTV Prima, kde můžete každý týden soutěžit o 20.000,- Kč. Ale to není všechno! Videa použitá na Miluju Prahu a Praha.eu mohou vyhrát například lístky do ZOO!