Miluju Prahu a NatocVideo.cz navázalo spolupráci se skybot.cz tedy s lidmi, kteří dokáží udělat jedinečné záběry z šestivrtulového dronu. Byli jsme natáčet na Letné, kde už se dnes otevře olympijský park. Podívejte se, na sportoviště, které na vás čekají z ptačí perspektivy. Pokud navštívíte olympijský park, natáčejte a pošlete nám přes stránky NatocVideo.cz videa. Rádi je zveřejníme. Fotky můžete posla na mail milujup@gmail.com.

Když ještě stál stadion Slávie na Letné…

Podívejte se na Olympijský park z ptačí perspektivy.

Olympijský park na Letenské pláni - Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Olympijský park na Letenské pláni – Český olympijský výbor / Studio HORÁK.Letenský olympijský park za desítky milonů korun je připraven. I sněhu mají nakonec organizátoři dost. Kontroverzní areál se návstěvníkům dnes 6.února v 16 hodin.

Spoluúčast Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na projektu Česká stopa 2014 nakonec tvoří 15 milionů korun, Ministerstva průmyslu a obchodu pak 3,2 miliony korun. „Zbylou část rozpočtu pokryjeme z marketingového programu olympijského výboru. Rád bych partnerům poděkoval, jejich příspěvek vnímáme jako společensky zodpovědný postoj,“ oceňuje na webu olympijského výboru jeho předseda Jiří Kejval.

 

 

Zapomenutý lunapark v Edenu. Horská dráha měřila 5 kilometrů. Podívejte se!

Jen pár desítek minut stačilo k tomu, aby na curlingové dráze zmizela všechna místa v rezervačním systému sportovišť v Olympijském parku Soči – Letná. Obrovský zájem byl od úterního rána, kdy byl systém otevřen, také o rezervace hokejového kluziště nebo kurzy bruslení pro děti.

TAK TO JE MOC! Nezveřejněné záběry panákového gólmana…

Hned po otevření systému se spustila smršť rezervací,“ popsala zájem veřejnosti tisková mluvčí Olympijského parku Zuzana Kalátová. Telefonní linka se po celý den téměř nezastavila. „Věřím, že jsme odpověděli na dotazy všem zájemcům i těm, kteří si vybrané sportoviště nestihli zarezervovat,“ uvedla.

12 nejkrásnějších lednových fotek na Miluju Prahu…

Zájemci, na které se nedostalo, však nemusejí zoufat. Pro veřejnost jsou připraveny i hodiny bez nutnosti rezervace. Jejich termíny najdete v programu dění na jednotlivých sportovištích. „Rádi bychom poskytli nabízené sportovní aktivity všem zájemcům, kteří se chystají Olympijský park navštívit,“ řekla Kalátová.

Zmrzlá Praha Jany Ježkové. Až zuby drkotají…

Navíc ještě zbývá pár volných míst v kurzech bruslení pro děti a dospělé nebo v kurzech pro výuku běhu na lyžích. U curlingu a hokeje pořadatelé plánují, že pokud budou některé rezervace zrušeny, termíny znovu uvolní dalším zájemcům.  Píše se na stánkách Olympijského výboru.

Záhada! Centrem Prahy převáželi letadlo. Víte proč?

Kompletní je už také “miniskokanský můstek”, sjezdovka, curlingová dráha naproti baru, dva hokejové stadiony a bruslařská dráha.skybot3

Na Letné roste obří olympijský park. Podívejte se, jak bude vypadat
Hokejové hřiště v Olympijském parku - Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Hokejové hřiště v Olympijském parku – Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.

To vše jen pár metrů od známeho kyvadla trčícího nad sluncem zalitou Prahou zaznamenala z výšky desítek metrů robotická létající kamera Skybot. Pojem “vzduchotechnika” má od tohoto okamžiku zcela nový význam.

Olympijský park na Letenské pláni - Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Olympijský park na Letenské pláni – Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Malé kluziště v Olympijském parku - Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Malé kluziště v Olympijském parku – Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Na pražské Letné vyroste kluziště o rozměru necelých 5 tisíc čtverečních metrů- Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Na pražské Letné vyroste kluziště o rozměru necelých 5 tisíc čtverečních metrů- Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Olympijský park bude mít rozlohu 17,5 tisíc metrů čtverečních. - Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.
Olympijský park bude mít rozlohu 17,5 tisíc metrů čtverečních. – Český olympijský výbor / Studio HORÁK. Vizualizace jsou pouze ilustrační.