Zajímají vás kulturní či sportovní akce konané v Praze? A natáčíte je na video? Podělte se o tato videa i s námi a zapojte se tak do nové soutěže, kterou pořádáme společně ve spolupráci se serverem Natocvideo.cz. Každý týden vyhlásíme tři nejlepší videa uplynulého týdne a jejich autoři od nás dostanou speciální ceny.

CO TOČIT?

Ve spolupráci s naším partnerským projektem Natocvideo.cz vám nyní představujeme novou každotýdenní soutěž o speciální ceny. Natáčejte zajímavosti z Prahy, koncerty, výstavy, návštěvy muzeí, pražských vyhlídek nebo sportovních utkání. Zajímají nás ale i zpravodajská témata, nehody automobilů, tramvají, prasklá vodovodní potrubí, opravy a rekonstrukce domů a silnic nebo třeba záběry aktuálního počasí v Praze.

JAK TOČIT A POSÍLAT VIDEA?

Záběry z Prahy nám posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Záběry můžete posílat i přes naše webové stránky NatocVideo.  Nebo videa pošlete maile na milujup@gmail.com – můžete použít i úschovnu.

Videa ukládejte pod hashtagem #PRAZSKYREPORTER

KDE SE VIDEA OBJEVÍ:

Vaše videa se objeví u vašeho profilu na webu www.natocvideo.cz. Každý týden pak budeme ta nejlepší videa zveřejňovat ve speciálním článku na webu www.milujuprahu.cz a také na facebookové stránce tohoto serveru www.facebook.com/MilujuPrahu.cz

O CO SE SOUTĚŽÍ:

Každý ze tří nejlepších autorů týdne dostane dvě volné vstupenky do Botanické zahrady hlavního města Prahy (včetně vstupu do skleníku Fata Morgana).

Kalendáře Miluju Prahu 2018 objednávejte na miujup@gmail.com nebo eshopu Miuju Prahu

Pravidelný pražský reportér Petr Porubský natáčel na oblíbeném Signal festivaluRoman Kubaric natáčel rozmazlování malého lvíčete V Teráriu v Praze – Dubči

A Žaneta Čiháková pořídila záběry pouličního zpěváka pod Karlovým mostem