PRÁZDNINOVÝ REGION MURTAL

Různorodost a rozmanitost ve fascinující přírodní scenérii – to je recept na bezstarostné zážitky v prázdninovém regionu Murtal!

Mezi 700 a 2.700 metry nad mořem, od mírného horského pásma Seetaler Alpen a Seckauer až k drsným špičkám Taur, vrcholy v prázdninovém regionu Murtal jsou bez konce.

Foto: Urlaubsregion Murtal
Foto: Urlaubsregion Murtal

Řeka Mur (Mur) vytváří “zelenou” niť regionem a na jejích březích se vine jedna z nejkrásnějších a nejvíce frekventovaných cyklistických tras v Rakousku, Murská stezka (Murradweg). Sváteční cyklisté si zde užijí stejně jako zkušení sportovci.
Podél trasy leží více než 1.000 let stará města a vesnice, hrady a kláštery. Tee up, birdie a putt, to nejsou v Murtalu žádná neznámá slova: na třech golfových hřištích hrají své jamky nováčci i profesionálové.

Urychlit a zpomalovat, adrenalin extra třídy – od Formule 1 až k DTM, to vše a mnohem víc se nabízí na okruhu Red Bull Ring v Spielbergu. Prohlídka regionem Murtal má několik dalších stanic a bezpočet velkých i malých výletních cílů – od bobové dráhy Nocky Flitzer na Turracher Höhe, Muzea dřeva v St. Ruprechtu, nejmodernějšího planetária Evropy  Sternenturm a muzea dopravních prostředků Puchmuzeum  v Judenburgu k vyhlídkové cestě mezi korunami stromů vysoko nad Rachau.

murtal jidlo

Dalším vrcholem v rekreační oblasti Murtal je komorník – Alm Butler. Prázdninoví hosté na Turracherhöhe mohou zažít exkluzivní servis a nezapomenutelné okamžiky. Ať už je to během snídaně na vrcholu hory, příjemného pikniku u jezera – nebo na jedné z nových Alm Butler túr – samozřejmě vždy s malým překvapením.

ČAS – je to jediné, co hosté potřebují v regionu Murtal, aby vyzkoušeli vše a mohli si užívat to, co široká škála rekreačních možností nabízí. Murtal má mnoho tváří…

Urlaubsregion Murtal
A-8750 Judenburg, Burggasse 69
Tel +43(0)3572-44249
www.murtal.at

mapa murtal

Najměte si horského průvodce Alm Butler

Turistika v oblasti Turracher Höhe se může stát úžasným letním dobrodružstvím díky službám jedinečného průvodce Alm Butler. Oděn do stylového alpského kroje pro vás průvodce Alm Butler v oblasti Turracher Höhe připraví luxusní služby, bude o vás pečovat v samém srdci přírody a vždy bude mít v záloze další malá překvapení. Turisty zavede na nejkrásnější místa oblasti Turracher Höhe nebo zorganizuje procházky s pozorováním východu slunce, pikniky na březích jednoho z divoce romantických jezer či nezapomenutelnou snídani na vrcholu hory.

Foto:  TP/OTS
Foto: TP/OTS

Na léto 2015 si náš průvodce Alm Butler opět připravil bohatý program, a to i pro mladší návštěvníky oblasti Turracher Höhe. Proč nepřekvapit své přátele výletem do hor nebo nepožádat svou lásku o ruku v nádherné krajině? Průvodce Alm Butler vám vyplní každé přání.

Dobrodružná turistika s průvodcem Alm Butler

Návštěvníci oblasti Turracher Höhe, kteří se rozhodnou pro některé z ubytovacích zařízení Butler (označené modrou stužkou), se mohou těšit na služby šité na míru a bohatý program sestavený naším průvodcem Alm Butler. Na léto 2015 opět nachystal pestrý program a spoustu překvapení, která uchvátí mladší i starší návštěvníky. O vzrušující zážitky nebude nouze.

Na vaši žádost jsme do programu opět zařadili oblíbenou procházku na horu Schoberrigel spojenou s pozorováním východu slunce (vždy v úterý ve 04:00) a snídani na vrcholu Kornock (vždy v pátek v 08:00).

Mezi novinky v programu patří delší túra na horu Königstuhl a pohodové procházky přes alpské pastviny s možností ochutnávky Brettljause, tradičního sytého jídla sestávajícího z chleba, sýru a studeného masa. Pro rok 2015 jsme připravili i lahůdky určené speciálně pro mladší návštěvníky, např. dobrodružné túry pro děti a mládež spojené s rýžováním zlata, lukostřelbou, barbecue a mnoha dalšími aktivitami.

I letos v létě můžete mít průvodce jen pro sebe. Zvolte možnost „Rent a butler“!

Ať už chcete jít na procházku, náročnou túru, na příjemný piknik nebo se opravdu chystáte žádat o ruku, průvodce Alm Butler v oblasti Turracher Höhe je vám k službám. Jestli tedy chcete překvapit své přátele, rodinu, zákazníky nebo kolegy nebo pokud chcete svou lásku požádat o ruku v oblasti Turracher Höhe, zamluvte si služby našeho pozorného průvodce a prožijte nezapomenutelný den.

Foto: Urlaubregion Murtal
Foto: Urlaubregion Murtal

Průvodce pro vás připraví jedinečný program a postará se o skvělé občerstvení i perfektní atmosféru. Cena se odvíjí od objednaných služeb a délky programu.

Dopřejte si výhody karty Butler-Card

Jestliže se rozhodnete ubytovat v jednom ze 17 zařízení Alm Butler, můžete se těšit na jedinečné služby a dlouhou řadu lákavých nabídek. Karta Alm Butler-Card vám zaručí mnoho výhod, a to již od prvního dne pobytu. Držitelé karty Butler-Card například mohou během celé dovolené zdarma neomezeně využívat lanovku Kornockbahn. Vyznavači adrenalinových aktivit si mohou dopřát denní dávku adrenalinu, aniž by platili cokoli navíc, a milovníci přírody se mohou zdarma účastnit turistického programu Alm Butler, v rámci kterého se dozví mnoho o místním životě i zajímavostech. Po předložení karty Butler-Card vám speciální dovolenkové akce nabídnou i naše četné partnerské podniky.

 

Ubytování Alm Butler šité na míru

17 ubytovacích zařízení Alm Butler, označených modrou stužkou, nabízí svým hostům veškeré výhody služeb Alm Butler již od prvního dne pobytu.

Více informací najdete na stránkách www.höchstpersönlich.at a www.almbutler.atnebo nám můžete napsat na adresu info@almbutler.at.