Eugen Kukla, který pravidelně přispívá svými reportážními  snímky na Miluju Prahu, získal ocenění za 3. místo v kategorii lidé. Jeho fotografii sira Nicolase Wintona při jeho poslední návštěvě Prahy publikovalo právě Miluju Prahu. Gratulujeme a přejeme dalších mnoho povedených záběrů.

eugen
Fotograf a filantrop Eugen Kukla

Podívejte se na fotoreportáže, které Eugen Kukla pro Miluju Prahu vytvořil:

Na vlastní oči Eugena Kukly – svědectví o 25. výročí konce komunismu

Víte, kde je největší pražský kryt? 16 pater pod pražským Strahovem

DRAMA NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ! Kočáru upadlo kolo před Zlatou kapličkou!

Zemřel Sir Nicholas Winton. Při poslední návštěvě Prahy zavítal do hotelu Evropa

Fotografie, ze kterých mrazí. Dětský hřbitov v Ďáblicích

Když promluví Zikmund…největší zvon království

 

 

John byl Na zábradlí celkem dojatý. Václav Havel ho fakt zajímal. Bavili jsme se o tom jestli byl politicky na levy nebo na pravym křídle. Říkal jsem mu, že jsem v rádiu připravoval takovej archviní pořad a jednou jsem tam našel Havlovy odpovědi na 33 otázek Marcela Prousta - to jsou takový jakože otázky - jakou máte rádi kytku, čím byste chtěl být, kdybyste nebyl tím, čím jste a tak. Já to poslouchal tak v roce 1997 a říkal jsem si, že mi přijde, že kdyby mu ty otázky někdo položil znova, tak by asi odpovídal úplně stejně. A to přesto, že v tom roce 1969 byl kulisák a o těch 28 let pozdějc byl preziedentem republiky. Nakonec jsme se shodli, že Havel je na Havlově křídle politického spektra. - (Foto: Eugen Kukla)

John byl Na zábradlí celkem dojatý. Václav Havel ho fakt zajímal. Bavili jsme se o tom jestli byl politicky na levy nebo na pravym křídle. Říkal jsem mu, že jsem v rádiu připravoval takovej archviní pořad a jednou jsem tam našel Havlovy odpovědi na 33 otázek Marcela Prousta – to jsou takový jakože otázky – jakou máte rádi kytku, čím byste chtěl být, kdybyste nebyl tím, čím jste a tak. Já to poslouchal tak v roce 1997 a říkal jsem si, že mi přijde, že kdyby mu ty otázky někdo položil znova, tak by asi odpovídal úplně stejně. A to přesto, že v tom roce 1969 byl kulisák a o těch 28 let pozdějc byl preziedentem republiky. Nakonec jsme se shodli, že Havel je na Havlově křídle politického spektra. – (Foto: Eugen Kukla)

Foto: Eugen Kukla
Foto: Eugen Kukla
Na Národní se staví. 17.XI.2014 brzo ráno - Foto: Eugen Kukla
Na Národní se staví. 17.XI.2014 brzo ráno – Foto: Eugen Kukla
Foto: Eugen Kukla
Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 - Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 – Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 - Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 – Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 - Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 – Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 - Foto: Eugen Kukla
Airbus A380 – Foto: Eugen Kukla