Násilník z Hostivaře se už sedmkrát pokusil o znásilnění. Detektivové krajského ředitelství soudí, že za všemi případy je zřejmě jeden pachatel. Zpravidla útočí na mladé dívky na jihovýchodě Prahy. K napadením dochází v pozdním odpolední nebo večer. Útoky se odehrály v okolí metra Skalka, nádraží Hostivař a Uhřiněvec, oblasti Zahradního města, Chodova a Hostivaře. Pachatel útočí na ženy a dívky, které jsou ve věku do dvaceti let, kdy je atakuje zezadu. Jednou rukou je uchopí kolem hrudníku nebo úst a druhou sahá na prsa a genitálie.

Fotky nových stanic pražského metra. Už je poznat, jak budou vypadat

Popis pachatele: Muž je ve věku 25 – 30 let a štíhlé postavy vysoké okolo 175 centimetrů. Má krátké tmavší vlasy, které jsou spíše neupravené, světlejší oči a většinou mívá krátké neupravené vousy. Oblečený byl do světlé bundy se zeleným odstínem a na hlavě kapuci od tmavé mikiny. Kolem krku měl volně omotaný šátek a na sobě tmavé kalhoty (džíny), tmavou sportovní obuv s nízkou světlou až bílou podrážkou, na zádech nosí tmavý batoh a mluví česky bez přízvuku.

VIDEO: Pirát silnic – nedal přednost a rovnou přes dvojitou čáru

Pokud muže poznáváte, anebo máte jakýkoli poznatek ohledně osoby pachatele, ozvěte se na linku 158 nebo na telefonní číslo 731 553 140 nebo 731 553 466.