Na Miluju Prahu jsme začali vysílat pořady o Praze v přímém přenosu. Jedním z prvních bylo i živé vysílání z paluby lodi Puškvorec. Projížděli jsme pod Karlovým mostem, ale i Juditiným mostem. Viděli jsme na pilířích Karlova mostu kameny z červeného pískovce, který se těžíval v pradávných dobách na nedalékém Petříně. Zastavili jsme u zídky šlajsny na Staroměstském jezu. Zajeli do Čertovky, abychom viděli Velkopřevorský mlýn zblízka. Jaroslav Mareš ze spřáteléného projektu badatele.net nastříhal toto krásné video. Podívejte se.

Miluju Prahu začalo vysílat živé přenosy. Umíme už na Facebooku odbavit klasické přímé přenosy ve formátu 16:9, na tři až čtyři kamery, s titulky, vloženými reportážemi s čistým zvukem a se vším, na co jste u klasického televizního vysílání zvyklí. Pokud byste chtěli odvysílat svojí akci na Facebooku či YouTube v profesionální kvalitě, určitě se ozvěte. Vysíláme odkudkoliv, kde je signál LTE nebo dobrá wifina.

Podívejte se na záznam živého facebookového vysílání rozhovoru s fotografem Davidem Šedivým z pražského vrchu Vítkova:

Živé přenosy na MilujuPrahu.cz
Na stránkách Miluju Prahu jsme vysílali živě již několikrát. Přímým přenosem jsme odvysílali mystický západ slunce do svatovítské katedrály:

Podívejte se na záznamy z dražby fotografií z výstavy Všechny krásy Prahy. Výtěžek z aukce putoval na konto Klokánku Hostivice.

Živě jsme vysílali také na Facebooku

Kromě živého youtubového vysílání jsme průběh večera vysílali také v rámci živého vysílání na naší facebookové stránce Miluju Prahu.

Z první řady zaznamenal vystoupení Evy Pilarové také fotograf a jeden z autorů dražených fotografií Eugen Kukla.

Přinesli jsme také živé vysílání ze zvonění na svatovítské zvony:

Živě jsme vysílali také z několika pražských vyhlídek:

Průtrž mračen z vrcholu Jindřišské věže:

Živé vysílání ze Staroměstské mostecké věže:

Živé vysílání z vyhlídky na Babě:

Živé vysílání z Branické skály:

Živé vysílání z pražského Děvína: