Poslední květnový den se v nádherném prostoru půdy Jindřišské věže uskutečnila aukce fotografií z výstavy Miluju Prahu Všechny krásy Prahy. Kromě profesionálních fotografií se dražily také obrázky pražských věží, které vytvořily přímo děti z Klokánku. Celkem se v aukci podařilo vybrat  64.100 Kč. Celý výtěžek poputuje ve prospěch dětí z Klokánku v Hostivici.

BANNERFINAL01

V rámci slavnostního večera, kterým provázel známý moderátor Honza Musil, zazpívala také zpěvačka a jedna z autorek dražených fotografií Eva Pilarová a bluesband René Trosmanna.

Dražba fotografií Miluju Prahu pro Klokánek Hostivice - Foto: Eugen Kukla
Dražba fotografií Miluju Prahu pro Klokánek Hostivice – Foto: Eugen Kukla
V přímém přenosu. Spoluautor výstavy Všechny krásy Prahy David Černý, kastelánka Jindřišské věže Lucie Anežka Dolfi a moderátor Honza Musil - Foto: Eugen Kukla
V přímém přenosu. Spoluautor výstavy Všechny krásy Prahy David Černý, kastelánka Jindřišské věže Lucie Anežka Dolfi a moderátor Honza Musil – Foto: Eugen Kukla

Své fotografie poskytli k dražbě fotografové Jan Hamaďák, Jackie Tran, Charlie fotograf, Michal Jirák, Richard Horák, Michal Fic, Karel Dobeš, David Šedivý, Eugen Kukla a Eva Pilarová. Děkujeme všem fotografům za poskytnutí fotek do aukce a Jindřišské věži za podporu a poskytnutí nádherného prostoru pod krovem pro aukci. Dík patří i všem kupcům!

V rámci dražby fotografií dostaly děti z Klokánku také fotoaparát Nikon Coolpix S7000, který osobně předala paní Jitka Staňková, PR manažerka společnosti Nikon.

Dražení fotografie Staroměstské mostecké věže. Dobročinná dražba pro hostivický Klokánek - Foto: Eugen Kukla
Dražení fotografie Staroměstské mostecké věže. Dobročinná dražba pro hostivický Klokánek – Foto: Eugen Kukla
Eva Pilarová a vedoucí Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Dobročinná aukce pro Klokánek Hostivice - Foto: Eugen Kukla
Eva Pilarová a vedoucí Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Dobročinná aukce pro Klokánek Hostivice – Foto: Eugen Kukla

Celou aukci jsme vysílali živě

Na našem youtubovém kanále Miluju Prahu jsme celou událost vysílali živě. Bezchybný živý přenos zajistil Jan Pospíšil – videoživě.cz Za jeho profesionální přístup bychom mu chtěli velice poděkovat a už teď se těšíme na další spolupráci. Podívejte se na pořízený videozáznam:

Pěvecké vystoupení si připravila zpěvačka Eva Pilarová

V rámci programu vystoupila také zpěvačka a autorka jedné z dražených fotografií Eva Pilarová. Pro návštěvníky aukce si připravila výběry známých písní z divadla Semafor a muzikálu Hello, Dolly!

Živě jsme vysílali také na Facebooku

Kromě živého youtubového vysílání jsme průběh večera vysílali také v rámci živého vysílání na naší facebookové stránce Miluju Prahu.

Z první řady zaznamenal vystoupení Evy Pilarové také fotograf a jeden z autorů dražených fotografií Eugen Kukla.

Podívejte se na televizní reportáž z výstavy Všechny krásy Prahy

Dražené fotografie pochází z výstavy Miluju Prahu Všechny krásy Prahy, která se konala od 8. února do 2. dubna ve výstavní síni Jindřišské věže. O výstavě odvysílala reportáž Česká televize:

A jaké fotografie se na aukci vydražily? Podívejte se:

Foto: Jan Hamaďák
Foto: Jan Hamaďák
Foto: Jackie Tran
Foto: Jackie Tran
Foto: Charlie Fotograf
Foto: Charlie Fotograf
Foto: David Šedivý
Foto: David Šedivý
Foto: Richard Horák
Foto: Richard Horák
Foto: Michal Fic
Foto: Michal Fic
Foto: Karel Dobeš
Foto: Karel Dobeš
Foto: Eugen Kukla
Foto: Eugen Kukla
Foto: Michal Jirák
Foto: Michal Jirák

Kupte si fotografie z výstavy!

Fotografie z výstavy Všechny krásy světa v Jindřišské věži jsou v prodeji na eshopu Miluju Prahu. Fotky dostane přesně v té podobě, jak jsou vystavené na výstavě. Vytištěné v profesionální fototiskárně na KAPA desky o rozměru 60×40 centimetrů. Lehčené desky KAPA jsou sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro interiérový design, grafické prezentace a výstavní účely. Jejich předností je perfektní provedení a exkluzivní vzhled.