V redakci Miluju Prahu nás zajímá, co se děje v Praze. Zveřejňujeme stovky vašich fotografií Prahy. A teď bychom rádi viděli Prahu Vašima očima i pomocí videí. Natáčejte je na své mobily, foťáky, kamery a posílejte je k nám do redakce. Ve spolupráci s partnerským projektem NatocVideo.cz a stránkami Praha.eu jsme pro vás připravili projekt Pražský reportér! Natáčejte videa z pražského dění. Zajímá nás všechno, co se v Praze šustne.  Natáčejte akce, počasí, zvířata v Praze, západ či východ slunce, zkrátka vše, co si myslíte, že by mohlo zajímat i ostatní Pražany, návštěvníky Prahy prostě fanoušky Miluju Prahu.

12 nejhezčích fotek Prahy měsíce května. Pokochejte se…

Takhle pražský reportér natočil zvonění největšího zvonu v Česku. Zvon se jmenuje Zikmund a visí ve věži Svatovítské katedrály. Článek o něm najdete tady:

Když promluví Zikmund…největší zvon království

Jak na to?

Je to snadné. Stáhněte si aplikaci Prima Reportér do svého mobilního telefonu. Najdete ji na Google Play nebo na Apple store, případně pro iphone tady nebo pro android tady. A posílejte videa. Z těch nejlepších videí uděláme článek, který zveřejníme na Miluju Prahu a Praha.eu. Vaše videa mají i šanci se dostat do Diváckých zpráv FTV Prima, kde můžete každý týden soutěžit o 20.000,- Kč. Ale to není všechno! Videa použitá na Miluju Prahu a Praha.eu mohou vyhrát například lístky do ZOO!

To jste ještě neviděli! Parkování s polštářem

Pořád nevíte jak na to? Podívejte se sem.

Zkuste natočit na své mobilní telefony třeba tyto akce:

V neděli  8.6 101. Pražské primátorky, které se tradičně pojedou pod Vyšehradskou skálou nebo Běh pro Paraple na Letné!