Chceme se s vámi bavit o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Videa, fotky či tipy na akce tu můžete publikovat i vy! Vaše fotografie, videa či připomínky nám můžete poslat na milujup@gmail.com.
Proč to děláme
Milujeme Prahu a věříme, že lidé, kteří v ní žijí, si zaslouží jen to nejlepší. Praha je snad nejfotogeničtější měst na světě, o čemž nás přesvědčují naši fotografové. V Praze žije spousta skvělých lidí a každý den se tu dějí zajímavé věci. A my se o to všechno chceme s vámi podělit.
Kdo jsme
Jsme parta mladých lidí, kteří měli pocit, že i když je v Praze už kdekdo a kdeco, pořád tu něco chybí. Stránka výhradně o Praze, Pražanech, Pražankách a o všem co nás v Praze (a na Praze) baví. A tak jsme tu stránku udělali. Jmenuje se Miluju Prahu.
O co nám jde
Chceme vědět o všem, co se v Praze šustne, kam vyrazit na pořádný mejdan, kam s kočárkem a kde je to zase ucpané. Všechny užitečné informace, rady a tipy chceme sjednotit na jedno místo, abyste měli Prahu jak na dlani. A chceme shromáždit ty nejúžasnější fotografie města. Proto jsme také založili tuhle stránku.

Víte co nám můžete?
Můžete nám napsat, proč Prahu milujete vy nebo co vás v našem městě naopak štve. Můžete dát nám i ostatním Pražákům tip, kam se chystáte vyrazit za kulturou nebo na mejdan a čím je ona akce výjimečná. Možná je i ve vašem okolí někdo, kdo dělá zajímavé věci, které by stálo za to ukázat ostatním… Pište na milujup@gmail.com.

Zkuste u nás inzerovat. Máme, co nabídnout.