15. prosince od 17 hodin se můžete vydat na plavbu do Betléma kolem Karlova mostu do Čertovky. Z paluby uzavřených lodí, kde příjemně praská dřevo v tradičních lodních kamíkách typu bubínek, uvidíte na břehu Čertovky biblické výjevy z Betléma, tedy místa, kde se narodil Ježíšek. Zahrají vám tři králové, kteří se ubírají k Betlému, aby obdarovali Spasitele, uvidíte Pannu Marii s Jezulátkem na seně, muzikanty, kejklíře, tanečníky, kteří oslavují narození Syna Božího. Není lepšího místa, kde si vychutnat atmosféru pražských Vánoc.

Co pro to musíte udělat?

Zarezervovat si místo na palubě lodí.

 

V ceně lodního lístku plavby do Betléma je zahrnut i vstup na výstavu betlémů v Muzeu Karlova mostu. Těšit se můžete na tradiční slaměný a rybí betlém v nadživotní velikosti.

Vstupné:
340 Kč/dospělý
100 Kč/dítě (do 14 let)
Děti do 2 let zdarma

Nenechte si ujít Čertovku plnou vánočního kouzla. Adventní příběh pro celou rodinu!

První loď vypluje již v 17.00 hod. z podzemního přístaviště Judita (Křižovnické náměstí č. 3, Praha 1). Při třicetiminutové plavbě se vrátíte v čase a vánočním hraným příběhem spolu oslavíme narození Spasitele. Těšit se můžete na pastýře, anděla, Tři krále i samotného Josefa s Marií a Ježíška.

Na lodi obdrží každý účastník vánočního příběhu tradiční perník.

Datum konání: sobota 15. 12. 2018 / 17:00 – 21:00 hod.
Místo konání: Křižovnické náměstí č. 3, Praha 1, 110 00

Akce je pořádána ve spolupráci s Muzeem pražských pověstí a strašidel.

 

Total
5
Shares