Soutěž #denoffline s časopisem Flowee.cz zná své vítěze. Tři fotografie Ireny Doležalové, Kamila Procházky a Petera Čech (úvodní fotografie labutě) zdobí billboardy na Jižní spojce, Strakonické a na Bohdalci. V soutěži fotografové posílali fotky Prahy do projektu Miluju Prahu. Nejlepší tři, které vybrala odborná porota, se dostaly  na billboard. Dva fotografové se nám zvěčnili u svého díla a jejich úspěch vzbudil velký zájem. Fotografie Kamila Procházky s billboradem se snímkem Národního divadla oslovila na našem facebooku 18600 lidí s 444 reakcemi (kometnáře, lajky, sdílení) a fotografie Ireny Doležaové s billboardem s panoramatem Hradčan oslovila 23.725 lidí, kteří 717 reagovali. Samotnou kampaň vidělo celkem 66.945 s 1528 reakcemi.  Do soutěže poslalo 79 fotografů celkově 325 snímků.

Den #denoffline je projekt, který slouží k tomu, abychom se dokázali alespoň na jeden den vymanit z online světa, ze světa internetu a sociálních světu. 29. září 2018 webový magazín Flowee.cz s podporou Národního centra bezpečnějšího internetu vyhlásil na 29.září 2018 #denoffline.

Díky chytrým telefonům a sociálním sítím jsme neustále online. Jsme v permanentním spojení s ostatními, což je jistě skvělé. Ale… nic není zadarmo.

Netrávíme náhodou online až moc času?
Umíme se ještě bez mobilů a sociálních sítí bavit?
Umíme se ještě bez online seznamek seznámit?
Umíme se ještě jen tak dívat kolem sebe, lelkovat, užívat si? Umíme ještě žít bez pípání, blikání a bez záření mobilů? Vydržíme chvilku bez sledování friends, bez surfování na netu, konzumace instastories, bez lajkování a hejtování?
A vydržíme to celý den?

Pojďte si s námi dát #denoffline. Pojďte si v sobotu 29. září na 24 hodin vyzkoušet, jaké to je – žít bez internetu a sociálních sítí.

Více o celé problematice najdete na Dítě v síti.