V sobotu 23. února odstartovala v areálu pražského Výstaviště tradiční Matějská pouť. Desítky českých i zahraničních atrakcí budou návštěvníky bavit až do 22. dubna. Příznivci adrenalinových zážitků se mohou těšit na horskou dráhu, centrifugu, kolotoče všemožných tvarů, velikostí i rychlostí, skákací hrady, houpací lodě, ale i střelnice, domy smíchu, nebo tradiční strašidelné zámky. Letošní novinkou jsou FARMÁŘSKÉ TRHY, které budou v provozu všechny pátky (13:00 – 21:00), soboty, neděle a svátky (10:00 – 22:00.)

Matějská pouť je pro návštěvníky otevřena od pondělí do pátku (14:00 – 21:00) ZDARMA a o víkendech a státních svátcích (10:00 – 22:00) za 30 Kč. Děti do 120 cm mají vstup zdarma i o víkendech.

O otevíracím víkendu se na Matějskou pouť vypravil i nás pražský reportér Petr Porubský. Podívejte se na jeho záběry:

 

Víte o zajímavém místě v Praze, na které se rádi vracíte a o které byste se chtěli podělit s ostatními fanoušky NatočVideo a Miluju Prahu? Natočte to!

Kromě záběrů z vašich oblíbených míst v Praze nás zajímají i další zajímavosti z Prahykoncertyvýstavynávštěvy muzeípražských vyhlídek nebo sportovních utkání. Zajímají nás ale i zpravodajská tématanehody automobilůtramvajíprasklá vodovodní potrubíopravy a rekonstrukce domů a silnic nebo třeba záběry aktuálního počasí v Praze.

JAK TOČIT A POSÍLAT VIDEA?

Záběry z Prahy nám posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Záběry můžete posílat i přes naše webové stránky NatocVideo.

Videa ukládejte pod hashtagem #PRAZSKYREPORTER

KDE SE VIDEA OBJEVÍ:

Vaše videa se objeví u vašeho profilu na webu www.natocvideo.cz. Každý týden pak budeme ta nejlepší videa zveřejňovat ve speciálním článku na webu www.milujuprahu.cz a také na facebookové stránce tohoto serveru www.facebook.com/MilujuPrahu.cz

O CO SE SOUTĚŽÍ:

Každý ze tří nejlepších autorů týdne dostane dvě volné vstupenky do Botanické zahrady hlavního města Prahy (včetně vstupu do skleníku Fata Morgana)

Ceny budeme postupně obměňovat!

Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, díky kterým budete natáčet videa jako skuteční reportéři:

  • NATÁČEJTE NA ŠÍŘKU!
  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Připojte k videu doplňující informace. Kdy a kde bylo video natočeno, k jaké příležitosti, co se na něm odehrává.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

Total
153
Shares