Mrazivé lednové počasí vybízí mimo jiné i k návštěvě veřejných kluzišť. Těch se v Praze nachází bezpočet a pražský reportér David Tichý se pro nás rozhodl zmapovat hned tři z nich. Největší z nich se nachází na zimním satadionu HASA ve Vršovicích. Více informací o provozní době kluziště pro veřejnost naleznete ZDE.

Menší kluziště se nachází také v obchodním centru Europark v pražských Štěrboholích. Toto kluziště je vhodné spíše pro menší bruslaře. Kluziště a půjčovna bruslí jsou otevřeny denně od 9.00 do 21.00 hodin. Přestávky od 12.00 – 13.00 hodin, od 16.00 – 17.00 hodin. Vstup na led je možný pouze s rukavicemi a zapůjčení bruslí vyjde na 20 Kč/hod proti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Školička bruslení je zdarma, a to každou středu od 13.00 do 15.00 hodin. Více informací k doprovodnému programu naleznete ZDE.

A na závěr ještě jeden výlet do nákupního centra, nebo tedy spíše nad něj, na střechu Galerie Harfa.

Kompletní přehled míst, které v Praze nabízí veřejné bruslení naleznete ZDE

Narazili jste také na zajímavou zpravodajskou událost? Víte o zajímavém místě v Praze, na které se rádi vracíte a o které byste se chtěli podělit s ostatními fanoušky NatočVideo a Miluju Prahu? Natočte to!

Kromě záběrů z vašich oblíbených míst v Praze nás zajímají i další zajímavosti z Prahykoncertyvýstavynávštěvy muzeípražských vyhlídek nebo sportovních utkání. Zajímají nás ale i zpravodajská tématanehody automobilůtramvajíprasklá vodovodní potrubíopravy a rekonstrukce domů a silnic nebo třeba záběry aktuálního počasí v Praze.

JAK TOČIT A POSÍLAT VIDEA?

Záběry z Prahy nám posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play. Záběry můžete posílat i přes naše webové stránky NatocVideo.

Videa ukládejte pod hashtagem #PRAZSKYREPORTER

KDE SE VIDEA OBJEVÍ:

Vaše videa se objeví u vašeho profilu na webu www.natocvideo.cz. Každý týden pak budeme ta nejlepší videa zveřejňovat ve speciálním článku na webu www.milujuprahu.cz a také na facebookové stránce tohoto serveru www.facebook.com/MilujuPrahu.cz

O CO SE SOUTĚŽÍ:

Každý ze tří nejlepších autorů týdne dostane dvě volné vstupenky do Botanické zahrady hlavního města Prahy (včetně vstupu do skleníku Fata Morgana)

Ceny budeme postupně obměňovat!

Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, díky kterým budete natáčet videa jako skuteční reportéři:

  • NATÁČEJTE NA ŠÍŘKU!
  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Připojte k videu doplňující informace. Kdy a kde bylo video natočeno, k jaké příležitosti, co se na něm odehrává.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.
Total
38
Shares