Kalendáře Miluju Prahu pro rok 2022 jsou hotové. Jejich prodej začal nejen na eshopu Miluju Prahu, ale i na vybraných místech v Praze.

Kalendáře Miluju Prahu se prodávají zde: 

  1. Jindřišská věž v Jindřišské ulici 
  2. Pražská Loreta na Loretánském náměstí (od pátku 23.7.)
  3. Malostranské papírnictví v Saské ulici
  4. Alfredo Caffé na rohu Havelského a Uhelného trhu 
  5. Tady může být i Váš obchod, muzeum, výstava, kavárnička…

Pokud máte prodejnu, gift shop, kavárničku a chtěli byste kalendáře prodávat, napište na david@milujuprahu.cz a určítě se domluvíme.

Nástěnné kalendáře Miluju Prahu 2022 a Historický kalendář Miluju Prahu 2022 s obrazy Václava Jansy a stolní kalendář Miluju Prahu 2022 prodáváme na těchto vybranách místech.

  1. Jindřišská věž – adresa Jindřišská 33
    Otevřeno denně: od 10 – 19 hodinA navíc! Když řekente v kase heslo Miluju Prahu, dostanete 20 procent slevu na vstupné na prohlídku věže do konce léta.
    Jindřišská věž nabízí jednu z nejkrásnějších vyhlídek na Prahu dostupnou výtahem. Muzeum pražských věží, stálou expozici o historii Jindřišsk věže, galerii a kavárnu. Určitě stojí za návštěvu.

Fotografii Jindřišské věže najdete v akutálním kalendáři Miluju Prahu- Foto: Veronika Pilařová

2. Pražská Loreta – adresa Loretánské náměstí 6
Otevřeno denně 10 – 17 hodin – kalendáře budou k dostání od pátku 23.7.

Pražská Loreta je pozoruhodnou barokní památkou s velmi zajímavou historií. Asi nejznámější je loretánská zvonohra, která je dobře slyšitelná po celých Hradčanech. Skrývá ale také skvostný loretánský poklad, svatý domek, nádherné varhany a mnoho dalšího.

Pražská Loreta – Foto: Lenka Petruželová

3. Malostranské paírnictví – Saská 7
Otevřeno: Po – Pá 10 – 15 a 16 – 18 a v sobotu 11 – 17
Malostranské papírnictví je skvělý malý obchůdek v Saské ulici jen prá metrů od Karlova mostu.4. Caffé Alfredo – adresa Havelská 1

Otevřeno denně 9:30 – 18:00

V Alfredo Caffé na rohu Havelského a Uhelného trhu dostanete kromě kalendářů Miluju Prahu taky skvělé dortíky, koláče, sníděaně a voňavou kávu.