Příhlásili jsme náš kalendář Miluju Prahu 2018 do prestižní soutěže o nejelepší kalendář roku. Kalendář, který vzniká za důležitého přispění vás fanoušků stránky Miluju Prahu, tradičně přispívá na dobrou věc. Vybíráme nejlepší snímky od fotografů, kteří pravidelně přispívají na Miluju Prahu. Letos mají své práce v kalendáři Kamil Procházka, Peter Čech, Lenka Petruželová, Olga Smrčková, Karel Dobeš, David Šedivý, Jan Hamaďák, Bedřich Helan, Jirka Svoboda a Petr Dvořáček. Podpořit nás můžete, když klinete na tento banner a pak na stránce na tlačítko Hlasovat pro Miluju Prahu 2018.


Kalendář Miluju Prahu 2018 jsme pokřtili v mrazivém ránu na lodi projíždějící Čertovkou a kolem Karlova mostu – podívejte se.

3. vydání nástěnného kalendáře Miluju Prahu 2018 obsahuje 13 nejlepších snímků Prahy z facebooku a webu Miluju Prahu. Fotografie se vybírají z desetitisíců snímků, které autoři posílají během roku. Fanoušci Miluju Prahu napomáhají lajky na facebooku s výběrem vítězných snímků. Konečně slovo při výběru má redakce. Fotografie z kalendáře jsou vždy vystaveny na samostatných výstavách – na březích Čertovky a v Jindřišské věži.  Fotografie z výstavy budou vydraženy ve prospěch Klokánku v Hostivici. Stovky výtisků kalendáře se dostanou do celého světa. Část výtěžku z prodeje kalendáře vždy putuje ve prospěch Klokánku.

Kalendáře Miluju Prahu 2018 objednávejte na milujup@gmail.com nebo eshopu Miluju Prahu
Kalendář Miluju Prahu 2018 objednávejte na eshopu. – Foto: Kamil Procházka