Kalendář je ve velkém formátu A3, na kterém úžasné snímky Prahy krásně vyniknou.

Kalendář vychází v omezeném nákladu, tak neváhejte.

Kalendář si můžete objednat už teď prostřednictvím emailu eshop@milujuprahu.cz nebo na telefonu 604 22 78 79. Do mailu uveďte Kalendář Miluju Prahu 2017, jméno, adresu, počet kusů a zde chcete kalendář poslat nebo si jej vyzvednete osobně v Praze. Kalendář si rovněž můžete objednat na našem eshopu. Kalendář vyjde v omezeném nákladu. V těchto dnech je ve výrobě. K dodání bude v měsíci říjnu. 

Kalendář je ve velkém formátu na výšku. Stojí 250,- Kč. 

Chcete-li si i Vy zajistit kalendář s fotografiemi Prahy, které máte rádi, rezervujte si jej již dnes buď na našem eshopu  na tomto odkaze ESHOP MILUJU PRAHU  nebo na mailu milujup@gmail.com. Pokud budete objednávat přes mail  napište počet kusů a způsob dopravy. Osobní vyzvednutí v Karlíně nebo zaslání poštou (poštovné a balné 120,- Kč (Česká pošta) nebo 90,.- Kč (Zásilkovna). Na dobírku neposíláme, vyžadujeme platbu předem.

banner 1

Calendar Miluju Prahu 2016 can be booked on our eshop ESHOP MILUJU PRAHU  or at milujup@gmail.com. The price is 10 Euro and postage.

Cena kalendáře je 250,- Kč/10 Euro ESHOP MILUJU PRAHU

Kalendář si můžete osobně vyzvednout anebo Vám jej zašleme na Vaši adresu.

Poštovné a balné je 120,- Kč přes Českou poštu nebo 90,- Kč zásilkovnou

Udělejte radost i Vašim blízkým a přátelům.

20,- Kč z každého výtisku poputuje na konto Klokánku v Hostivicích. Peníze získané prodejem kalendáře Miluju Prahu 2017 pomůžou opuštěným dětem.

Kalendář vzniká za podpory Jindřišské věže, typografického studia AMOS.

Parrneři kalendáře jsou Jindřišská věž, Typografické studio Amos a Klokánek Hostivice.
Parrneři kalendáře jsou Jindřišská věž, Typografické studio Amos a Klokánek Hostivice.

Část vytěžku z kalendáře Miluju Prahu 2016 jsme předali paní ředitelce hostivického  Klokánka a dětem na výstavě Všechny krásy Prahy. Podívejte se na reportáž České televize.

Nabídka pro firmy

Nabízíme výrobu kalendáře Miluju Prahu 2016 s logem Vaší firmy na patce kalendáře. Ke stávajícímu kalendáři přidáme na poslední stránku patku s logem a reklamním sdělením Vaší firmy. Vaše reklamní sdělení tak zůstane viditelné po celý rok. Kalendáře můžete použít jako dárky pro své klienty. Výroba je možná od 100 kusů. Kalkulejeme na základě počtu kusů v objednávce.

Cena kalendáře je 250,- Kč/10 Euro.

Kalendáře pro firmy si můžete objednat na mailu milujup@gmail.com. Informace na čísle David Černý 604 22 78 79.

Takto může vypadat kalendář jako firemní dárek - Foto: Tomáš Kumstát
Takto může vypadat kalendář jako firemní dárek – Foto: Tomáš Kumstát

Celá kopa tedy 60 fotografů nominovalo během léta dohromady 223 fotek (najdete je tady), ze kterých jsem za pomocí lajků fanoušků Miluju Prahu nejprve vybrali nejlepších 20 fotografů a 80 snímků (najdete tady), V posledním kole jsme vybrali 13 snímků – ke každému měsíci jeden a titulní stranu. Fanoušci  Miluju Prahu  svými lajky pomohli s výběrem. Do kalendáře se dostaly fotografie Davida Šedivého, Daniely Daňkové, Jan Hamaďáka, Jana Bogdana, Karla Dobeše, Petera Čecha, Tomáše Kubička, Jackieho Trana a Ondřeje Černína. Gratulujeme.

banner 2

Děkujeme i Ingrid Slobodové, Lence Rondevaldové, Michalu Kyráškovi, Miloši Pjatkovi, Vladimíru Zemkovi, Petře Písařovicové, Janu Tichému, Davidovi Tichému, Michalovi Veningerovi, Patriku Remsovi, Janě Gicové, Michalu Konvičkovi, Daniele Glasové, Markétě Pištěkové, Yevgeniji Budokovi, Tomáši Markovi, Markovi Mojžíšovi, Vladimiru Novikovi, Verandě Dubovitskaye, Jankovi Jarošovi, Olze Smrčkové, Marinu Kostovi, Miroslavu Fapšo, Olgerdovi Puklovi, Janu Kardinálovi, Petrovi Turkovi, Kateřině Vodrážkové, Tomáši Tkačíkovi, Michaelu Rafaelovi Pláteníkovi, Mario Sikorovi, Liboru Vočadlovi, Vojtěchu Kaiserovi, Michalu Levíčkovi, Lucii Říhové, Veronice Pilářové, Janě Große, Richardu Schönovi, Michaele Říhové, Lucii Schröderové, Pavle Vokůrkové, Markétě Zachové, Michalu Ficovi, Tomáši Syselovi, Hynkovi Štěpkovi, Bedřichu Helanovi, Lukáši Veselému a Zuzaně Fišerové za účast a zaslané fotografie. Na všechny se bohužel nedostane a u všech nám lámalo srdce, že se do výběru tentokrát nedostali. Tak příští rok.

Kniha je v prodeji na Eshopu Miluju Prahu
Kniha je v prodeji na Eshopu Miluju Prahu

Tak se pojďme podívat, které fotky jsou v kalendáři Miluju Prahu 2017:

TITULNÍ STRANA od Jana Bogdana
TITULNÍ STRANA od Jana Bogdana

 

LEDEN 2017 od Jana Hamaďáka
LEDEN 2017 od Jana Hamaďáka
ÚNOR 2017 OD DANIELY DAŇKOVÉ
ÚNOR 2017 od Daniely Daňkové
BŘEZEN 2017 od Petera Čecha
BŘEZEN 2017 od Petera Čecha
DUBEN 2017 od Karla Dobeše
DUBEN 2017 od Karla Dobeše
KVĚTEN 2017 od Tomáše Kumstáta
KVĚTEN 2017 od Tomáše Kumstáta
ČERVEN 2017 od Ondřeje Černína
ČERVEN 2017 od Ondřeje Černína
ČERVENEC 2017 od Tomáše Kubíčka
ČERVENEC 2017 od Tomáše Kubíčka
SRPEN 2017 od Jackieho Trana
SRPEN 2017 od Jackieho Trana
ZÁŘÍ 2017 od Karla Dobeše
ZÁŘÍ 2017 od Karla Dobeše
ŘÍJEN 2017 od Ondřeje Černína
ŘÍJEN 2017 od Ondřeje Černína
LISTOPAD 2017 od Davida Šedivého
LISTOPAD 2017 od Davida Šedivého
PROSINECE 2017 od Petera Čecha
PROSINEC 2017 od Petera Čecha