Reportér našeho partnerského projektu NatocVideo.cz Pavel Koníček projížděl úzkými uličkami Starého Města s 30ti místným autobusem. Ale v zatáčce z Linhartské do ulice U radnice musel zastavit. Všude v úzkých uličkách u magistrátu stálo tolik aut, že to prostě nevytočil. Přestože odjela dodávka a bylo to tam hodně na těsno. Po pravé straně stal Volkswagen Touareg. Tak ho autor videa Pavel Koníček pořádně vytroubil a co čert nechtěl. Muž, který už spěchal od svého vozu, byl bývalý primátor Pavel Bém. Ta mu Pavel řekl: “Já neprojedu, já bych to fakt odřel, je to natěsno.” Bém nasednul do auta a tradá pryč.

U Synkáče bydlí prase v činžáku. Podívejte se na video, jak jde domů

Pavel Koníček, ke svém videu připsal: “Jednou jsem projížděl 30-ti místným autobusem Prahou a v jedné uličce jsem kvůli špatně zaparkovanému autu nemohl projet, a najednou koukám, ono to bylo auto Pavla Béma, tak jsem ho poprosil a on s úsměvem přeparkoval.”

Ožral se jak jetel a stoupnul si do hokejové brány. Video dobývá svět

Máte také zajímavá videa ve svých mobilech, foťácích či kamerách, pošlete nám je a my je dostaneme do Diváckých zpráv TV PRIMA nebo je zveřejníme tady na stránkách Miluju Prahu. Podívejte se, jak na to.

Neuvěřitelné snímky venkovské Prahy. Holešovice, Dejvice, Braník…

Miluju Prahu jede! Denní návštěvnost stránek překročila hranici 15 tisíc 

Uličky Starého Města jsou úzké a řidiči musí předvádět při projíždění precizní práci.