Fotografická výstava Miluju Prahu 2016 – Všechny krásy Prahy je ve své polovině. Díla nejlepších fotografů Miluju Prahu budou zdi výstavní síně Jindřišské věže zdobit do 28. března. Vystavují Jan Hamaďák, Jackie Tran, Charlie Fotograf, Ondřej Černín, David Šedivý, Richard Horák, Michal Fic, Karel Dobeš, Eugen Kukla, Michal Jirák a Eva Pilarová. Po skončení výstavy budou fotografie vydražené v aukci. Tak jako v případě výtěžku z prodeje kalendářů na rok 2016 poputuje výdělek opět ve prospěch Klokánku v Hostivici. Díky všem.

BANNERFINAL01

Od začátku února shlédlo výstavu velké množství návětvníků, kteří zanechali své dojmy v přiložené knize návštěv. Kromě Pražanů navštivilo výstavu i velké množství turistů, a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Velice nás těší, že o výstavě mluví jen v samých superlativech. Ostatně přesvědčte se sami:

Slova chvály pro Davida Šedivého a ostatní autory fotografií výstavy Miluju Prahu 2016 - Všechny krásy Prahy.
Slova chvály pro Davida Šedivého a ostatní autory fotografií výstavy Miluju Prahu 2016 – Všechny krásy Prahy.
"Prahu nejde nemilovat" - souhlasíme a pochvalu fotografům rádi vyřídíme.
“Prahu nejde nemilovat” – souhlasíme a pochvalu fotografům rádi vyřídíme.
TO JSOU ONI. Podívejte se, jak vypadají fotografové Miluju Prahu
Výstavu navštěvují lidé z celé České republiky. "Hezké fotografie krásného města, které nikdy neomrzí" - za vzkaz děkujeme a zdravíme do Olomouce.
Výstavu navštěvují lidé z celé České republiky. “Hezké fotografie krásného města, které nikdy neomrzí” – za vzkaz děkujeme a zdravíme do Olomouce.
Děti z klokánku dostaly 21 560 ,- Kč z prodeje kalendáře. Děkujeme
Návštěvníci MB a KB z dalekého Vsetína zanechali tento milý vzkaz pro talentovaného Ondřeje Černína a další šikovné fotografy Miluju Prahu. Děkujeme, vzkaz rádi vyřídíme.
Návštěvníci MB a KB z dalekého Vsetína zanechali tento milý vzkaz pro talentovaného Ondřeje Černína a další šikovné fotografy Miluju Prahu. Děkujeme, vzkaz rádi vyřídíme.
Milý vzkaz od malých návštěvníků výstavy. Za slova chvály děkujeme Janičce s prasátkem a Aničce s medvídkem :-)
Milý vzkaz od malých návštěvníků výstavy. Za slova chvály děkujeme Janičce s prasátkem a Aničce s medvídkem :-)

Výstava Miluju Prahu 2016 – Všechny krásy Prahy se dočkala i velkého mediálního ohlasu. O události informovala rozhlasová i televizní média:

Televizní reportáž TV Praha z výstavy Všechny krásy Prahy. 

Televizní reportáž České televize z výstavy Všechny krásy Prahy. 

bannereshop

O výstavě odvysílal reportáž i Český rozhlas 1 – Radiožurnál.

Městská část Prahy 1 na svých stránkách podpořila výstavní počin Miluju Prahu. 

Autoři fotografií výstavy Všechny krásy Prahy. Jan Hamaďák stojí úplně v pravo, hned vedle zpěvačky a fotografky Evy Pilarové - Foto: Praha 1
Autoři fotografií výstavy Všechny krásy Prahy. Jan Hamaďák stojí úplně v pravo, hned vedle zpěvačky a fotografky Evy Pilarové – Foto: Praha 1

Kupte si fotografie z výstavy!

Fotografie z výstavy Všechny krásy světa v Jindřišské věži jsou v prodeji na eshopu Miluju Prahu. Fotky dostane přesně v té podobě, jak jsou vystavené na výstavě. Vytištěné v profesionální fototiskárně na KAPA desky o rozměru 60×40 centimetrů. Lehčené desky KAPA jsou sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro interiérový design, grafické prezentace a výstavní účely. Jejich předností je perfektní provedení a exkluzivní vzhled.