Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf se při odbočování vlevo střetl s  projíždějící tramvaji. Komunista chtěl odbočit z Jindřišské do ulice Politických vězňů. Tramvaj číslo 9 narazila do zadní části Ransdorfova vozu. Doprava v centru města několik desítek minut stála, dokud nepřijeli vyšetřovatelé Dopravního podniku.

Revizoři chytají černé pasažéry už sto let

Ransdorf bourá poměrně často. V roce 2007 srazil ženu na přechodu v Praze 6. V roce 2008 porazil na přechodu v Praze dívku. Naštěstí bez zranění se obešla nehoda v dubnu 2010, kdy narazil při vyjíždění ze dvora do projíždějícího vozidla.

Stanice metra Národní je otevřená! Podívejte se na fotky

Poslední nehodu měl poslanec Ransdorf letos v lednu, kdy do jeho vozu ze zadu narazilo jiné auta.

Reportáž z místa nehody uvidíte dnes ve Zprávách TV Prima.

Ransdorf tvrdí, že za nehodu nemůže a poslat k celé události do médii tuto zprávu.

Metro slaví 40 let. Podívejte se na unikátní fotografie!

Ve čtvrtek 3.7. 2014 v 19.02 v Jindřišské ulici při odbočování do ulice Politických vězňů narazila do zadní části mého auta tramvaj linky 9/19 s evidenčním číslem 8615 a 8616.

Přivolaní zástupci Dopravního podniku Hl. m. Prahy uznali, že nehodu zavinil řidič tramvaje, nikoli já. Protože škoda nedosáhla 100 000,- Kč, dohodli se účastníci nehody o vyřízení celé záležitosti bez účasti policie.

Úřední záznam o dopravní nehodě je k dispozici na mých webových stránkách a na facebooku. Zprávu jsem poslal na adresu ČTK, televize Nova a televize Prima. Tuto informaci zveřejňuji proto, aby nemohlo dojít k další skandalizaci mé osoby ze strany médií a abych zabránil spekulacím a pomluvám, které si některé sdělovací prostředky zvykly šířit.

Foto: David Černý - Miluju Prahu
Foto: David Černý – Miluju Prahu