http://www.AUTOdoc.cz
10. 11. 2014 - 15. 11. 2014   Celý den

Centrum FotoŠkoda, Vodičkova 37, Praha, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

kultura kultura
Navštivte Fest FotoŠkoda a zdokonalte své fotografické umění

Staňte se účastníky jedinečného FotoŠkoda Festu v centru Prahy v historickém paláci Langhans. Potkejte známé fotografy, diskutujte s nimi o technice, kterou používají, zeptejte se na vše, co vás zajímá i našich produktových specialistů.
Připravili jsme pro vás celý týden plný zajímavých přednášek, workshopů a vernisáží. Během workshopů si vyzkoušíte spoustu fotografické techniky pod vedením profesionálních fotografů. Těšit se můžete na Radka Jaroše, Davida Čálka, Michala Pavlíka, Jakuba Súkeníka, Antonína Charváta, Davida Černého, Filipa Singera, Jana Dobrovodského, Karla Cudlína, Helenu Macenauerovou, Illyho WOnku, Romana Blaško, Zdeňka Thomu, Marca Leheneta, Vojtěcha Hurycha, Rostislava Stacha, Jakuba Pecku, Jana Berghauera, Pavla Šerého, Oldřicha Drnce, Petera Brichtu, Alexandra Prela, Andrase Bogenschuezte, Kamila Vargu, Michala Řeháka, Marina Dulaje, Ondřeje Neffa, Vojtěcha Kubce, Petra Janžuru a další..

 

Součástí vstupného získáte ZDARMA tisk 1 ks fotografie do formátu A4 na počkání. K vyzkoušení bude spousty fotografické techniky renomovaných značek – Canon, Fujifilm, Sony, Wacom, Carl Zeiss, Adobe, Lytro, Zoner Press a další.

Centrum FotoŠkoda | Vodičkova 37, Praha, Česká republika