http://www.AUTOdoc.cz
27. 11. 2013   19.00 - 23.30

Phenomen Music Bar, Nádražní 84, Praha 5, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

kultura kultura
Na Ležáka - To nejlepší z Na Stojáka

Máte rádi humor? Rádi se smějete? Phenomen si Vás dovoluje pozvat oblíbenou živou stand-up comedy z televizních obrazovek. Nové vydání jedinečné a neotřelé zábavy v kombinaci s výbornými drinky a skvělým jídlem!

Pořad Na Stojáka – realizovaný v produkci filmového kanálu HBO je originální česká “stand-up comedy” vycházející z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. Slavným americkým příkladem byl komik Lenny Bruce, kterého ve známém filmu Boba Fosse ztvárnil Dustin Hoffman.

Pořad se momentálně vysílá každý čtvrtek ve 20 hodin na HBO. Původně se opíral o populární tváře typu Tomáše Hanáka, autoři však postupně objevili i talenty dosud neznámé – například Ivu Pazderkovou, jež exceluje v parodii bezduché blondýny.

“Na stojáka je odvaha vystoupit a dát se všanc,” říká režisér Zdeněk Tyc. “Na stojáka je prolomení chladné televize, něco, co tu ještě nebylo, něco, co riskuje a chce překvapit,” upřesňuje režisér Na stojáka.

Vystoupí hvězdní LUKÁŠ PAVLÁSEK, DOMINIK HEŘMAN LEV, PETR VYDRA a TOMÁŠ MĚCHÁČEK.

Phenomen Music Bar | Nádražní 84, Praha 5, Česká republika