29. 11. 2013 - 08. 01. 2014   Celý den

Obchodní dům MY, Národní 63/26, Praha, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Nákupy Nákupy
MYmořádné vánoční trhy

Navzdory dlouhé tradici klasických českých Vánoc se v době adventu málokdy podaří, aby vánoční trhy skutečně naladily zákazníky do té správné sváteční nálady. Trhy, které se v době kolem Vánoc objevují na pražských náměstích, se vesměs nesou v duchu podivných instantních punčů, prodeje kýče ze skla, matrjošek, a rukavic jako z vietnamské tržnice. Není divu, že lidé proto raději jezdí nasát atmosféru Vánoc do zahraničí, na trhy do Vídně nebo do Drážďan. Proto jsme se rozhodli uspořádat trhy, které budou jiné.

MYmořádné vánoční trhy na terase obchodního domu Tesco v centru Prahy si daly za cíl nejen znovuobjevit ducha tradičních českých Vánoc bez figurek Santa Clause a nekvalitních výrobků, ale právě také zákazníkům ukázat to, co je kvalitní a co podle nás stojí za pozornost.

Trhové stánky budou rozmístěny na rohu Národní a Spálené přímo vedle Tesca, další budou na terase ve 4.patře. Budou se v nich prodávat například cupcakes, stoprocentně přírodní sirupy, potraviny z Delikatesky.com, ručně vyráběné vánoční ubrusy, svíčky, pašmíny nebo květinové dekorace. Bude zde také umístěn vyřezávaný kolotoč pro děti, bar s horkými nápoji a každou adventní neděli jsou naplánována hudební vystoupení. 8.prosince se zde odehraje odpoledne s charitativním projektem Můj nový život, který pomáhá onkologicky nemocným dětem.

Obchodní dům MY | Národní 63/26, Praha, Česká republika