22. 02. 2016 - 29. 02. 2016   20.00 - 23.00


kultura kultura
Malá Inventura - festival nového divadla

Festival Malí inventura je přehlídkou nejvýraznějších projektů na poli nového divadla v Praze. Cílem festivalu je podpořit cirkulaci těchto projektů, prezentaci české kultury v zahraničí, networking a navázaní další spolupráce.

14. ročník festivalu Malá inventura velkolepě odstartuje předávání cen Česká divadelní DNA, které se každé dva roky udělují za mimořádný přínos na poli nového divadla. Slavnostní předávání se odehraje v rámci galavečera v divadle Archa 22. 2. od 20 hod.

Program Malé inventury opět nabídne výběr nejvýraznějších inscenací v oblasti nového divadla, ostřílené matadory divadelního světa i Novou krev na scéně.

Program festivalu

PONDĚLÍ / 22. 2.
20 h / Ceny Česká divadelní DNA / Divadlo Archa

ÚTERÝ / 23. 2.
16 h / Vernisáž Café Theatroom / Studio ALTA
18 h / Lessons of Touch / Experimentální prostor NoD
20 h / Für die Macht / Meetfactory

STŘEDA / 24. 2.
15 h / Theatroom workshop / Studio ALTA
15.30 h / Otevřená výtvarná herna / Veletržní palác
18 h / Třetí lež / Meetfactory
20 h / Give Me 10 Seconds / La Fabrika

ČTVRTEK / 25. 2.
10.15 h / Otevřená výtvarná herna / Veletržní palác
15 h / Theatroom workshop / Studio ALTA
15.30 h / Otevřená výtvarná herna / Veletržní palác
16 h / Synovial / La Fabrika
18 h / Pirát a lékárník / Alfred ve dvoře
20 h / Kabaret de Sade / Venuše ve Švehlovce

PÁTEK / 26. 2.
15 h / Theatroom workshop / Studio ALTA
16 h / Práce / Meetfactory
18 h / Sniper´s Lake / Divadlo Ponec
19.30 h / Kavárenská performance / Studio ALTA
20 h / Let Me Die In My Footsteps / Studio ALTA

SOBOTA/ 27. 2.
11 h / Sbal ho! / Studio ALTA
16 h / Mezi námi / Divadlo Ponec
18 h / Mutus Liber / Alfred ve dvoře
19.30 h / Kavárenská performance / Studio ALTA
20 h / Uhozené květinou / Studio ALTA
21.30 h / Festivalový večírek / Studio ALTA

NEDĚLE/ 28. 2.
11 h / Diskuze / Veletržní palác
13 h / Společný nedělní oběd / Studio ALTA
16 h / Tranzmutace / Alfred ve dvoře
18 h / Pičus není kretén / Venuše ve Švehlovce
20 h / Cow Love / La Fabrika

PONDĚLÍ/ 29. 2.
11 h / Looking for New Partners / Studio ALTA
12.30 h / Insight Cities Prague / Veletržní palác
16 h / Heydrich / Alfred ve dvoře
18 h / Marbot / Studio Hrdinů
19.30 h / Kavárenská performance / Studio ALTA
20 h / Der Herman, das Lipnik / Studio ALTA
21 h / Závěrečný večírek / Studio ALTA