http://www.AUTOdoc.cz
30. 06. 2016   19.00 - 22.00

RockOpera Praha, Komunardů 306/1, Praha 7, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Divadlo
M5J MISSION DANCE SHOW

Rock Opera Praha zažije ve čtvrtek 30. 6. 2016 velkolepou tanečně pěveckou show M5J.
Celé vystoupení připravili studenti Mezinárodní konzervatoře Praha. Po několika beznadějně vyprodaných představeních, která se konala před několika týdny v Divadle v Korunní, se studenti přesunuli na větší scénu, do holešovické Rock Opery.

M5J MISSION DANCE SHOW - Zdroj: www.msaray.wix.com
M5J MISSION DANCE SHOW – Zdroj: www.msaray.wix.com

Show je postavena na myšlenkách a ideálech Michaela Jacksona. Vystoupí v ní mnoho nadějných tanečníků a herců se skvělými choreografiemi. K vidění bude hned několik různorodých stylů. Od baletu, přes street dance až po dechberoucí stepařskou show. Na scéně se objeví i Jan Bendig, Veronika Stýblová, beatboxer BeatSolčy a spousta dalších známých osobností. Chybět nebude ani spousta vizuálních efektů.

Jedna z vystupujících, tanečnice Emma Turnová, popisuje celou show jako velký srdceryvný příběh o tom, jak láska může být silnější než lidská nenávist. „Celým večerem provází Bůh, který dává na výběr andělu Aji, zda se chce vydat na trnitou cestu na Zemi, nebo do prostoru Ego. Aj si vybere zemi, kde má poslání chránit dívku jménem Em. Ta ho ovšem nevidí. Spatří někdy Em svého ochránce? Začnou jí dávat všechny indicie smysl?“

Celý příběh s hity, které dobyly svět, se rozezní na slavné pražské scéně Rock Opera ve čtvrtek 30. června od 19. hodin.

RockOpera Praha | Komunardů 306/1, Praha 7, Česká republika