14. 05. 2016   16.00 - 22.00

Stalin, Letenská pláň, Praha, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
Karel je King! - narozeninová párty

Velkolepou oslavou u kyvadla na pražské Letné vyvrcholí v sobotu 14. května od 16.00 hodin projekt Karel je King!, který Český rozhlas připravil k 700. výročí narození Karla IV. Kulaté narozeniny slavného panovníka oslaví rozhlas ve velkém. Na akci, kterou doprovodí světelná a laserová show, vystoupí renomované kapely a dýdžejové jako VR/NOBODY, Never Sol, Néro Scartch, Sifon, Aid Kid či Floex.

Vedle hudebního programu Český rozhlas ve spolupráci s kreativním studiem Lunchmeat pro narozeninovou party připravil unikátní vizuální show ve formě Tag Tool Jamu, na kterém přední čeští výtvarníci, kreslíři a vizuální umělci ztvární pomocí moderních technologií mimo jiné i svou vizi Karla IV. Oslava vyvrcholí po 22. hodině jedinečným překvapením, které speciálně pro tuto příležitost připravil festival světla Signal. Hudební program potrvá až do půlnoci.

Narozeninovou party pořádá Český rozhlas ve spolupráci Magistrátem hlavního města Prahy, Univerzitou Karlovou, agenturou Czech Tourism a Národním památkovým ústavem.

K té velké slávě se připojí:
> FLOEX DJ SET
> AID KID DJ SET
> VR/NOBODY
> Nèro Scartch
> NEVER SOL
> Sifon
> TAGTOOL JAM (powered by Lunchmeat)
> LASER (powered by SIGNAL festival)

Stalin | Letenská pláň, Praha, Česká republika