07. 05. 2016   13.00 - 22.00

Břevnovský klášter, Markétská 28/1, Praha 6, 16901 Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
J.A.R. vystoupí na 10. ročníku dobročinného festivalu Motol Motolice

Desátý ročník hudebního humanitárního festivalu Motol Motolice, který shromažďuje finance pro nadaci “Národ dětem“, bude doslova nabitý hudebními hvězdami a atraktivním doprovodným programem. Jarní festival se již tradičně koná v prostorách pražského Břevnovského kláštera a výtěžek pomáhá dětem hospitalizovaným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol. Letošní Motolice proběhne v sobotu 7. května a hlavními hvězdami budou JAR či Prago Union. Bohatý program začíná již v 13:00 hodin koncertem folkaře Jiřího Řehulky a v příjemné atmosféře nabídne dostatek zábavy dospělým i dětem. Vstupné je neuvěřitelně nízké za 4 poctivé koncerty: 250 Kč v předprodeji GOOUT.CZ a 350 Kč přímo na místě. 100% putuje projektu 1000 statečných, který si předsevzal plně financovat optimalizující – klinické studie v oboru dětské onkologie a hematologie.

motolice1

Program:

13:00 Jiří Řehulka & maly bbeat + Petra Göbelová

15:00 – 16:30 EN.DRU

17:30 – 19.00 Prago Union

20:00 – 21.00 JAR

Vstupenky: předprodej na goout.cz

Cena vstupenek: majitelé karet ZT, ZTP, ZTP/P a doprovod: zdarma, děti do 15.let zdarma.

V předprodeji 277 Kč (250 Kč ve prospěch Nadace, 27 Kč poplatek prodejci), na místě 350 Kč (350 Kč ve prospěch projektu – nadace)

Boj proti zákeřné nemoci

Festival Motol Motolice se každoročně koná především díky Agnes Miksch a ta s díky dodává: “,Vše jde jen díky společnému úsilí sponzorů, mecenášů, hudebníků a příznivců, kteří chtějí přispět ke zkvalitnění léčby dětské leukémie a nádorů.” Celý výtěžek ze vstupného je proto po skončení akce předán Nadaci Národ dětem, konkrétně projektu 1000 statečných

bannereshop

Během předchozích ročníků bylo pro nadaci Národ dětem vybráno přes milion a půl korun a projekt 1000 statečných další milión a půl korun.

Hlavním bodem programu Motol Motolice je již tradičně vystoupení vynikajícího Dana Bárty & Ilustratosphere letos poprvé JAR, kterých se návštěvníci festivalu dočkají v čase 20:00 hod.

Dan Bárta je výraznou osobností české hudební scény a tohoto projektu.  Jeho koncerty s Illustratosphere podpořily 8 z 10 koncertů Motol Motolice. Jen na prvním ročníku byla nahrazena Illustratosphere Annou K a Eddie Stoilow a na třetím ročníku kapelou Čechomor.

Dalším velkým lákadlem bude po dlouhé době Pražský koncert kultovních Prago Union, kteří zahrají od 17:30 hodin. 

Hudební program festivalu zahájí ovšem již v 13:00 Jiří Řehulka & malý beat s Petrou Göbelovou.

Posledním umělcem, který na koncertě letos vystoupí je Ondřej Havlík EN.DRU. 

Pro děti…a pro všechny

Po celou dobu akce si mohou návštěvníci pořídit krásné fotografie ve Smileboxu, což je digitální přístroj na pořizování autoportrétů, které zdokumentují jakoukoliv ptákovinu, kterou se rozhodnete sami nebo s přáteli provést. Na občanku si takový obrázek nedáte, ale skoro jistě si ho vystavíte doma! Takže přijďte, zašklebte se a odneste si domů krásnou vzpomínku na fantastickou jarní akci. 

Akci budou moderovat Petr Horký a Veronika Koloušková

Ať už si vyberete jakoukoliv část programu, určitě se skvěle pobavíte a na dobrý pocit ze skvělé atmosféry, která zde tradičně panuje. Zapište si do diáře datum 7. května a přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc.

Pokud nemáte čas přijít, nadaci “Národ dětem” můžete podpořit také finančním příspěvkem na účet číslo 478502093/0300 – var. symbol 1000.

Děkujeme vám!

 

Břevnovský klášter | Markétská 28/1, Praha 6, 16901 Česká republika