28. 11. 2013   14.00 - 23.00

Klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Párty Párty
Havana Club Grand Prix 2013

Mistři barmanského umění si zasoutěží v listopadu v Praze!

8. ročník českého kola mezinárodní soutěže Havana Club Grand Prix je za dveřmi a hbité ruce našich nejlepších barmanů už se doslova klepou vzrušením!  Aby ne – půjde opět o postup do velkého finále na Kubě a také finanční výhru! Akce plná napětí, kde drinky z rumu Havana Club potečou proudem, se uskuteční v pražském klubu ROXY a galerii NOD už ve čtvrtek 28. listopadu 2013.

Mistři barmanského umění budou i letos soutěžit ve dvou kategoriích – v mixologii, tedy v umění míchání skvělých drinků, a flair bartendingu neboli žonglování s lahvemi a šejkry. Jako hlavní host večera zazáří skupina Monkey Bussines, která pomůže rozproudit tu správnou energii večera a dotvořit už legendární atmosféru téhle akční soutěže.

Největší borci z českých barů vás potřebují! Přijďte je povzbudit, fandit, skvěle se pobavit a zvolat si „Cuba libre!“ – k přípitku jedním z nejoblíbenějších drinků současnosti.

Stručně o Havana Club Grand Prix

  • Havana Club Grand Prix je výjimečná barmanská soutěž určená pro profesionální barmany a barmanky. Odbornou veřejností je hodnocena jako špičková soutěž světové úrovně.
  • 7. ročník ovládla v kategorii mixologie Kateřina Kluchová, která se pak na světovém finále HAVANA CLUB INTERNATIONAL COCKTAIL GRAND PRIX 2012 umístila na skvělém 8. místě.
  • V letošním roce dochází ke změně a v Praze se bude konat i velké finále Slovenské republiky.
  • Organizátorem je společnost Jan Becher – Pernod Ricard.

 

Klub Roxy | Dlouhá 33, Praha 1, Česká republika