12. 12. 2013   16.00 - 18.30

Divadlo Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
Harlem Gospel Choir

Originální gospelový soubor HARLEM GOSPEL CHOIR se po třech letech vrací do Česka. Tentokrát s programem HARLEM GOSPEL CHOIR SINGS SINGS STEVIE WONDER.

Kromě standardních zastávek z předchozích let se letos nově představí na dvou exkluzivních koncertech v pražském divadle Broadway.

Turné Harlem Gospel Choir se vrací do České republiky již pošesté – všechna předchozí vystoupení byla beznadějně vyprodaná. Tentokrát potěší české publikum celkem 6x! Turné pod názvem “Harlem Gospel Choir Sings Stevie Wonder” slibuje gospely, vánoční tradicionály a premiérově také hity Stevie Wondera! Harlem Gospel Choir šíří lásku a radost po celém světě. Jedněmi z největších fanoušků jsou bezesporu ti čeští. Samotní členové sboru se k nám vždy velmi těší a je pro ně, podle jejich slov, velkou poctou moci vystoupit před publikem, které je tak miluje a fandí jim, a se kterým je každý koncert opravdovou společnou radostí. Letos v prosinci navštíví Harlem Gospel Choir, mimo jiné, také Polsko, Itálii, Portugalsko, Finsko, Norsko, Polsko, Maďarsko. Jejich koncertní kalendář je plný do konce roku 2014, proto jsme velmi rádi, že je opět letos přivítáme u nás v České republice.

Divadlo Broadway | Na Příkopě 31, Praha 1, Česká republika