11. 10. 2014   21.00

Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

kultura kultura
Generační divadlo CD 94 oslaví 20 let od svého založení

V říjnu uplyne 20 let od založení generačního divadla CD 94, jehož členy bylo na začátku své kariéry několik herců Městských divadel pražských. Proto se v Divadle Rokoko na 11. října od 21 hodin chystá jedinečná akce – Soirée CD 94 s podtitulem Komický pietní večer na oslavu 20. výročí založení divadelního sdružení CD 94. „Na tento večer byli pozváni ti, kteří stáli u jeho zrodu. Vystoupí např. Matěj Hádek, Marek Taclík, Klára Cibulková, Zdeněk Velen, Lenka Krčková, Veronika Pospíšilová, Martina Delišová, z našich herců Vasil Fridrich, Radim Kalvoda a Veronika Janků. Oprášíme některé scény a písničky z představení, což po 20 letech může mít jistý nádech nostalgie, ale věříme, že si diváci především užijí dost legrace,“ zve Petr Svojtka umělecký šéf Městských divadel pražských a tehdejší režisér a herec CD 94, kterého na jevišti také uvidíte.

Soirée bude moderovat Petr Vydra, o hudební složku večera se postará Jan Kučera. Těšit se můžete na písničky i činohru z představení Cesta kolem světa, Mandragora, V zajetí filmu, Tři mušketýři, Narozen 28. října a další. A chystá se i překvapení.

Vstupenky na Soirée CD 94 za cenu 220 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Divadlo Rokoko | Václavské náměstí 38, Praha 1, Česká republika