23. 11. 2013   19.30 - 23.30

O2 arena, Českomoravská 17, Praha, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Sport Sport
FMX Gladiators Games

Po roční pauze se O2 Aréna opět zachvěje v základech. Zvuk motoru, adrenalin v krvi a našláplá atmosféra. Největší freestyle motocrossový svátek se vrací 23. listopadu v novém kabátku s podtitulem NEW ERA. Další informace najdete zde.

FMX Gladiátor Games začnou novou kapitolu 23. listopadu od 19:30 hod a do nově postavené arény přijedou znovu špičky světového fmx. Přijede i dublér Jamese Bonda, Robbie Maddison, který je s FMX GG propojen od začátku. V roce 2004 to byla jeho první akce, které se zúčastnil mimo svojí domovskou Austrálii.

V posledním filmu o slavném agentovi 007 dubloval Robbie Maddison Jamese Bonda při šílené honičce na motorkách po střeše instanbulského tržiště. Robbie patří mezi největší extrémní sportovce světa a jeho účast na FMX GG 2013 je svátkem pro všechny fanoušky FMX.

Spolu s ním se divákům představí další zástupci světové špičky v čele s mistrem světa Liborem Podmolem. Podmola vyzve Petr Pilát, Rob Adelberg, Antonio Navas, Marc Pinol, Martin Koreň a pole uzavírají hvězný Andre Villa a několikanásobný medailista z X Games Mike Mason.

O2 arena | Českomoravská 17, Praha, Česká republika