13. 12. 2013   17.00 - 20.00

Hudební divadlo Karlín, Křižíkova 10, Praha 8, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Hudba Hudba
BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé

Zpěvačka Lucie Bílá již několik let zpříjemňuje předvánoční čas již tradičními koncerty, z kterých dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne. Také letos pořádá Agentura 44 předvánoční turné naší nejpopulárnější pěvecké hvězdy, během kterého navštíví řadu měst napříč celou Českou a Slovenskou republikou. V Praze se ale uskuteční hned dvě slavnostní vystoupení.

 

Repertoár těchto koncertů je přizpůsoben právě adventnímu období a zazní mj. písně z multiplatinového vánočního alba BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé.

 

Turné BÍLÉ VÁNOCE, jež obsahuje celkem 19 koncertů, začíná 26. listopadu ve Znojmě a ukončí jej koncert den před Štědrým dnem v Litoměřicích.

 

Lucii Bílou doprovodí i letos kapela Petra Maláska, pěvecký sbor a svátečním slovem koncerty uvede římskokatolický kněz P. Zbigniew Czendlik.

 

Hostem tour BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé 2013 je zpěvák KAMIL STŘIHAVKA.

 

„Našla jsem si skvělého hosta. Letos se mnou pojede na celé turné opravdový „Ježíšek“, tedy Ježíšek muzikálový. Jeho Jesus Christ Superstar je pro mne něčím nezapomenutelným. Těším se na něj a jsem přesvědčena, že mou volbou budou nadšení i naši diváci,“ říká Lucie Bílá

Hudební divadlo Karlín | Křižíkova 10, Praha 8, Česká republika