21. 09. 2014   13.00 - 22.00

Vítězné náměstí, Vítězné náměstí, Praha 6, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

Párty Párty
3. ročník Českého Pivopění a Pivohraní

Multižánrový festival nabídne kromě domácího zlatavého moku také bohatý kulturní a soutěžní program pro celou rodinu

 Již třetí ročník multižánrového festivalu České Pivopění a Pivohraní proběhne 21. září od 13. do 22. hodin, a to na Vítězném náměstí v Praze 6. Návštěvníci tak budou mít i letos unikátní možnost ochutnat na jednom místě více než 100 druhů piv z rodinných, malých a středních pivovarů z celé České republiky. Na akci, která představí specialisty 25 českých, moravských a slezských sládků, budete moci nejen degustovat domácí pivo, ale pochutnáte si také na tradiční české gastronomii a užijete si ryze český kulturní program, který potěší celou rodinu. České Pivopění a Pivohraní patří svým zaměřením výhradně na vše české k nejzajímavějším akcím svého druhu u nás.

„Těší nás, že obliba malých českých pivovarů mezi milovníky piva stále vzrůstá. České Pivopění a Pivohraní jde tomuto trendu naproti a chce potvrdit, že čeští sládkové od Aše až po Hrčavu stále vaří to nejlepší pivo na světě. Na festivalu si každý milovník piva může vyzkoušet, co pijí jeho kolegové na opačné straně republiky. Navíc program celé akce potěší také i ty nejmenší, pro které chystáme dětské divadlo, dětský koutek, či spousty soutěží o zajímavé ceny,“ říká Roman Minařík, majitel pořádající agentury Romax a celoživotní milovník piva a kvalitní hudby.

O tom, že festival nebude výhradně jen o pivu, svědčí také bohatý doprovodný kulturní program akce. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku tradičních českých chuťovek k pivu, festivalovou tombolu, či hlasování o nejlepší pivovar. Rodiče jistě uvítají také dětský koutek, kde budou pro děti nachystány zajímavé hry či malování na obličej. Celý program vyvrcholí koncerty takových domácích hudebních es, jako je kapela Yoyo Band, Tři sestry Banditos či legendární Argema, jejíž již song Jarošovský pivovar určitě nebude na takovéto akci chybět.

„České Pivopění a Pivohraní zaujme všechny, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si na tradičních českých dobrotách a užít si uvolněnou atmosféru, která každoročně pohltí na festivalu tisícovky návštěvníků. Srdečně zveme malé i velké gurmány,“ zve Roman Minařík.

 

 

 

Vítězné náměstí | Vítězné náměstí, Praha 6, Česká republika