11. 01. 2014   20.00 - 23.30

Rock Café, Národní 20, Praha 1, Česká republika

Zobrazit na mapě
nahrávám mapu....

kultura kultura
23. narozeniny Rock Café

PRAGO UNION

Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál.

SIXIN

SIXIN je R&B projekt s lehce exotickým nádechem a světovým zvukem, svobodně proplouvající mezi styly jako je soul, reggaeton nebo hip hop. SIXIN vévodí rnb zpěváci Dannie a Andreas, které charakterizuje vysoce vyhraněný styl oblékání, energický projev, perfektní angličtina a barva hlasu, která přesahuje hranice ČR. Zpěvákům skvěle sekunduje talentovaný producent a multiinstrumentalista Ján „Split“ Ilavský, kytarista Luke Bartos a bubeník Vojtěch „Melda“ Meluzín.

KOMEDIOMAT

20.00 – Komediomat je improvizační show založená na řadě nápaditých a originálních her a scének. Účinkující herci neznají dopředu jejich konkrétní zadání a musí proto v průběhu večera pohotově reagovat. Vše je v rychlém tempu podřízeno co největšímu počtu gagů a zábavě, která si Vás získá.

Rock Café | Národní 20, Praha 1, Česká republika