Česká televize odvysílala reportáž Robina Šemotla a Adriany Neubauerové o aukci fotografií z výstavy Miluju Prahu Všechny krásy Prahy, která se uskutečnila v krásném půdním prostoru Jindřišské věže. Celkem se v aukci podařilo vybrat  64.100 Kč. Celý výtěžek poputuje ve prospěch dětí z Klokánku v Hostivici.

BANNERFINAL01

Své fotografie poskytli k dražbě fotografové Jan Hamaďák, Jackie Tran, Charlie fotograf, Michal Jirák, Richard Horák, Michal Fic, Karel Dobeš, David Šedivý, Eugen Kukla a Eva Pilarová. Děkujeme všem fotografům za poskytnutí fotek do aukce a Jindřišské věži za podporu a poskytnutí nádherného prostoru pod krovem pro aukci. Dík patří i všem kupcům! Podívejte se na reportáž:

Reportáž České televize z aukce fotografií z výstavy Všechny krásy Prahy:

Celou aukci jsme vysílali živě

Na našem youtubovém kanále Miluju Prahu jsme celou událost vysílali živě. Bezchybný živý přenos zajistil Jan Pospíšil – videoživě.cz Za jeho profesionální přístup bychom mu chtěli velice poděkovat a už teď se těšíme na další spolupráci. Podívejte se na pořízený videozáznam:

Pěvecké vystoupení si připravila zpěvačka Eva Pilarová

V rámci programu vystoupila také zpěvačka a autorka jedné z dražených fotografií Eva Pilarová. Pro návštěvníky aukce si připravila výběry známých písní z divadla Semafor a muzikálu Hello, Dolly!

Živě jsme vysílali také na Facebooku

Kromě živého youtubového vysílání jsme průběh večera vysílali také v rámci živého vysílání na naší facebookové stránce Miluju Prahu.

Z první řady zaznamenal vystoupení Evy Pilarové také fotograf a jeden z autorů dražených fotografií Eugen Kukla.

Podívejte se na televizní reportáž z výstavy Všechny krásy Prahy

Dražené fotografie pochází z výstavy Miluju Prahu Všechny krásy Prahy, která se konala od 8. února do 2. dubna ve výstavní síni Jindřišské věže. O výstavě odvysílala reportáž Česká televize:

A jaké fotografie se na aukci vydražily? Podívejte se:

Foto: Jan Hamaďák

Foto: Jan Hamaďák

Foto: Jackie Tran

Foto: Jackie Tran

Foto: Charlie Fotograf

Foto: Charlie Fotograf

Foto: David Šedivý

Foto: David Šedivý

Foto: Richard Horák

Foto: Richard Horák

Foto: Michal Fic

Foto: Michal Fic

Foto: Karel Dobeš

Foto: Karel Dobeš

Foto: Eugen Kukla

Foto: Eugen Kukla

Foto: Michal Jirák

Foto: Michal Jirák

Kupte si fotografie z výstavy!

Fotografie z výstavy Všechny krásy světa v Jindřišské věži jsou v prodeji na eshopu Miluju Prahu. Fotky dostane přesně v té podobě, jak jsou vystavené na výstavě. Vytištěné v profesionální fototiskárně na KAPA desky o rozměru 60×40 centimetrů. Lehčené desky KAPA jsou sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro interiérový design, grafické prezentace a výstavní účely. Jejich předností je perfektní provedení a exkluzivní vzhled.