Pražský reportér Václav Sarkisov natočil nepokojného strakapouda, který každé ráno klováním do trubek budí obyvatelé pražského Barrandova. Pravidelný tlukot zobáku o sloup se rozléhá sídlištěm. Datlovo představení začíná každé ráno v 7:30.

Václav Sarkisov k tomu  píše: „Ptactvo se letos zbláznilo a tluče hlavou do kovových trubek :) Praha, Barrandov  v 07:30 hod. Takto nás tu budí už minimálně dva měsíce.“

Pražský reportér

Jak jsme slibovali, soutěžíme o lístky do zoo. Je to snadné zapojte se do projektu Pražský reportér. Natáčejte videa na své mobilní telefony, foťáky či kamery a posílejte nám je přes stránky našeho partnerského projektu NatocVideo.cz do redakce.

Podívejte se, jak se koupe slon v pražské zoo

Jak na to?

Je to snadné. Stáhněte si aplikaci Prima Reportér do svého mobilního telefonu. Najdete ji na Google Play nebo na Apple store. A posílejte videa z pražského dění. Z těch nejlepších videí uděláme článek, který zveřejníme na Miluju Prahu a Praha.eu. Vaše videa mají i šanci se dostat do Diváckých zpráv FTV Prima, kde můžete každý týden soutěžit o 20.000,- Kč. Ale to není všechno! Videa použitá na Miluju Prahu a Praha.eu mohou vyhrát například lístky do ZOO!

 

Článek vznikl ve spolupráci s Miluju Prahu.cz.